Dobry targ - podsumowanie tegorocznej edycji

Dobry Targ (fot. mat. prasowe)
Tczew - Dobry targ - podsumowanie tegorocznej edycji
Dobry Targ nadal przyciąga świeżością produktów i idei. Oklaski Stanisławie odwiedziły tłumy, które jeszcze w tym roku będą miały szansę na ponowne spotkanie pod szyldem zdrowej żywności, wypoczynku na łonie natury i wsparcia lokalnych rzemieślników. Program i oferta cały czas się rozwijają, ale podstawy pozostają takie same - szeroki asortyment, promocja regionu i dobra atmosfera.

Czerwiec okazał się dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli chodzi o pogodę. Lody i napoje chłodzące cały czas były w ruchu, a chętni mogli zjeść pyszną, świeżą pizzę. Nie zabrakło także roślin, kwiatów i wyrobów nabiałowych. Dla amatorów mocniejszych wrażeń czekały kiszonki i dania z grilla.

"Mamy szczęście do ludzi i możemy śmiało powiedzieć, że Dobry Targ ma swoich stałych wystawców i wystawczynie, którzy sprawiają, że czas spędzony w Oklaskach Stanisławie jest wartościowy, zdrowy, smaczny i piękny. Po raz trzeci rodzinne manufaktury i lokalne gospodarstwa wystawiły swoje produkty - kwiaty, sadzonki i zioła, sezonowe warzywa, sery krowie i kozie, miody, pieczywo i ciasta, wędliny, jak i domowe wyroby garmażeryjne, a także przetwory, octy i syropy. Wydarzenie przyciąga także nowych rzemieślników i ich produkty, więc rozwijamy się i nasze zacne grono wystawców rośnie, co cieszy nas i odwiedzających.
Dzięki naszym współtowarzyszom - Gminie Tczew i Lokalnej Grupie Działania "Wstęga Kociewia" mamy okazję tworzyć nie tylko wspaniałe wydarzenie, promujące prozdrowotne wartości, ale także uczynić je wyjątkowym pod względem przygotowanych atrakcji, naszej otwartości na potrzeby ludzi i chęci bycia razem w przestrzeni, która wspaniale promuje piękno i możliwości Gminy. Jesteśmy gotowe na więcej, a z tak wspaniałymi partnerami, wiemy, że możemy tego dokonać, za co jesteśmy naprawdę wdzięczni." - podkreśla Katarzyna Franusiak, organizatorka Dobrego Targu.

O nagłośnienie imprezy zadbali także patroni medialni. Na Tcz.pl można było znaleźć zapowiedź, a w Radiu Tczew usłyszeć organizatorki imprezy.

- Serce rośnie na wieść o radości i zadowoleniu Ludzi odwiedzających Dobry Targ! Informacje o tym, że mieli okazję rozsmakować się w pysznych i naturalnych produktach naszych wystawców i wystawczyń, błogo wypocząć na łonie natury i cieszyć się atrakcjami przez nas przygotowanymi są dla nas największymi nagrodami i energią do przyszłego działania. Taki właśnie jest nasz cel, aby Dobry Targ łączył Ludzi i wartości bliskie dobremu życiu.  Czuję, że autentyczność moja i Kasi, a tym samym naszych działań to prawdziwa moc tego wydarzenia, która tak pięknie współgra z odwiedzającymi Targ osobami, a czerwcowa niedziela kolejny raz dała nam tego dowody. Ogrom wdzięczności za każdy uśmiech płynący od dzieci po seniorów! Ach oto właśnie chodzi w robieniu DOBRA - wzajemność sprawia, że jest pięknie! Wkład pracy i zaangażowanie serc sprawia, że jest nam do siebie blisko, a miejsce czyni to wydarzenie wyjątkowym i zachwycającym, bo taki właśnie jest i będzie Dobry Targ w Oklaskach Stanisławie!" - dodaje organizatorka Agnieszka Ciecholińska.

To dopiero początek sezonu na wydarzenia plenerowe co sprawia, że wyglądamy kolejnej edycji Dobrego Targu i sprawimy, że będzie ona jeszcze bardziej godna zapamiętania niż wszystkie dotychczasowe. Do zobaczenia!

Polub Dobry Targ na facebooku

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z Dobrego Targu

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +5

  Ja _gość_gość

  23.06.2022, 14:42

  Serce nie rośnie, ale zamiera na widok waszych cen produktów regionalnych. Żeście powariowali i jesteście odklejeni totalnie . Tylko , żeby się nachapac jak najwięcej , bo jest okazja.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.