Miss Polski Ziemi Kociewskiej 2010. Zagłosuj na Miss Internetu!

Miss Polski Ziemi Kociewskiej 2010
Tczew - Miss Polski Ziemi Kociewskiej 2010. Zagłosuj na Miss Internetu!
Już wkrótce okaże się, kto zdobędzie koronę najpiękniejszej Kociewiaki. O tytuł będzie walczyło 12 pełnoletnich panien oraz 10 nastolatek. Także ty możesz wesprzeć swoją faworytkę. Weź udział w naszym głosowaniu, a może właśnie ona zdobędzie tytuł Internetowej Miss Kociewia, który odbierze podczas uroczystej gali w Centrum Kultury i Sztuki.

O tym, że pięknych panien na Kociewiu nie brakuje, wiedzą wszyscy panowie zamieszkujący tę ziemię. Ale tyle pięknych panien w tym samym miejscu i o tej samej porze, będzie można zobaczyć tylko podczas wyborów Miss Polski Kociewia i Miss Polski Nastolatek Kociewia. O tytuł najpiękniejszych będzie walczyć 12 pełnoletnich dziewcząt oraz 9 nastolatek - w tym tczewianki.

Dziewczęta już ćwiczą pod okiem choreografa - a wszytko po to, by olśnić jury oraz publiczność przybyłą do Centrum Kultury i Sztuki. Efekty ich pracy będzie można zobaczyć podczas uroczystej gali, która odbędzie się w sobotę, 27 lutego, w Centrum Kultury i Sztuki (ul. kard. Wyszyńskiego). Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00. Bilety wstępu na galę finałową Miss Polski Kociewia i Miss Polski Nastolatek Kociewia można nabyć w Centrum Kultury i Sztuki.

Wybierz swoją Miss!

W tym roku głosowanie na najpiękniejszą Kociewiankę odbywa się także za pośrednictwem internetu. Kandydatka, która zdobędzie największą sympatię internautów, największą liczbę głosów, otrzyma tytuł kociewskiej Miss Internetu. Dlatego nie zwlekaj i wybierz swoją Miss! Pamiętaj - masz tylko jeden głos. Poniżej prezentujemy wszystkie kandydatki. O wynikach poinformujemy w dniu finałowej gali Miss Polski Kociewia i Miss Polski Nastolatek Kociewia. Głosowanie trwa do piątku, 26 lutego, do godziny 12.00.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...