Gmina Miejska Tczew otrzymała dofinansowanie w wysokości blisko 1,8 mln zł z programu "Cyfrowa gmina", realizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa.
Dofinansowanie wynosi 100% i będzie przeznaczone m.in. na zakup sprzętu IT, oprogramowania, usług chmurowych i szkoleń dla pracowników Urzędu Miejskiego w Tczewie oraz podległych jednostek budżetowych (MOPS, Fabryka Sztuk, CKiS, ZUK, CUW). Zakup sprzętu zostanie przeznaczony do pracy zdalnej w celu zapewnienia ciągłości pracy w przypadku wprowadzenia obostrzeń pandemicznych.
W projekcie minimalna wysokość grantu dla jednej gminy wynosiła 100 000 zł, natomiast maksymalna to 2 000 000 zł.
Dofinansowanie wynosi 100% i będzie przeznaczone m.in. na zakup sprzętu IT, oprogramowania, usług chmurowych i szkoleń dla pracowników Urzędu Miejskiego w Tczewie oraz podległych jednostek budżetowych (MOPS, Fabryka Sztuk, CKiS, ZUK, CUW). Zakup sprzętu zostanie przeznaczony do pracy zdalnej w celu zapewnienia ciągłości pracy w przypadku wprowadzenia obostrzeń pandemicznych.
W projekcie minimalna wysokość grantu dla jednej gminy wynosiła 100 000 zł, natomiast maksymalna to 2 000 000 zł.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.









![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/81be33-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)



















Komentarze (2)
dodaj komentarz
..._gość_gość_gość
30.11.2021, 19:37
granty
szkoda że w dofinansowaniu nie brano pod uwagę placówek szkolnych , one także w przypadku wprowadzenia obostrzeń pandemicznych korzystają z pracy zdalnej :(
Dyro_gość
01.12.2021, 08:19
Szkoły mają inne dofinansowanie. Niech tam korzystają (innowacyjne rozwiązania, wypasione sprzęty, drukarki 3d,itd) ponad milion zł. Wszyscy wiemy jakie wybredne, pazerne i egoistyczne są szkoły. Szczególnie lubują się w kupowaniu sprzętu, który można sobie potem używać w domu. I widać tutaj tą pazernosc. Nie dość że dostali ponad milion to jeszcze są się przykleić do kolejnego. Poziom podnieście i jakość nauczania a nie...