Tczew, jakiego nie znacie. Kolejna książka Józefa Golickiego

Kolejny album Józefa Golickiego (fot. mat. prasowe)
Tczew - Tczew, jakiego nie znacie. Kolejna książka Józefa Golickiego

zobacz galerię zdjęć: 6
Ukazała się kolejna książka Józefa Golickiego, autora upowszechniającego, popularyzującego najnowsze dzieje naszego miasta i jego mieszkańców. "Album Tczewski. Fotografie do 1945 roku - 6" kontynuuje cykl pokazujący jak wyglądało miasto i życie tczewian na przełomie XIX i XX wieku i w okresie międzywojennym. W publikacji znalazło się ponad 100 dużych zdjęć, znakomicie przygotowanych i wyostrzonych, tak aby można zobaczyć drobne detale, fragmenty tła, architektury.

Książka, podobnie jak poprzednie z tej serii, składa się z 3 rozdziałów prezentujących mieszkańców, ich życie rodzinne, zawodowe i społeczne oraz pokazujących nasze miasto widziane z ulic, z parku, czy znad Wisły.

Mecenasami książki są: stowarzyszenie "Porozumienie na Plus", starostwo powiatowe, Bank Spółdzielczy, ZwiK, Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Przychodnia Rogowscy i Telkab.- Poniżej zamieszczamy kilka kadrów z w/w publikacji i z przekazywania albumów osobom, które udostępniły do niej fotografie. "Album Tczewski. Fotografie do 1945 roku - 6" można nabyć w księgarni przy ul. Mickiewicza, w kiosku z prasą przy peronie 4 (dworzec PKP) i u autora publikacji. - mówi Józef Golicki.

Wszyscy, którzy chcieliby udostępnić swoje rodzinne fotografie do kolejnych książek, proszeni są o kontakt - Józef Golicki, tel. 692 311 363, e-mail: rgazeta@wp.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -6

  Nie znam_gość

  13.07.2020, 20:56

  I nie chce znac

  Szkodzą czytać takie bzdury

  Odpowiedz
  IP: 77.115.xx3.xx0 
 • -5

  o_gość

  13.07.2020, 21:34

  pstryk i jest kasa

  To trzeba mieć znajomości, nie fotografuje , a wydaje albumy ze zdjęciami. To tak jak Czaskowski na niczym się nie zna ale chciał zostać prezydentem i wielu na niego zagłosowało...beka

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx6 
 • -1

  pstryk_gość

  13.07.2020, 22:24

  dzban

  pstryk i następny głu.....k ujawniony

  Cytuj
  IP: 83.23.xx6.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA