Koci Dzień Otwarty w tczewskim azylu

Koty źle znoszą pobyt w schroniskach (fot. M. Pełech)
Tczew - Koci Dzień Otwarty w tczewskim azylu
Wczoraj (17.02) wszystkie koty obchodziły swoje święto. Dzisiaj z tej okazji w tczewskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w godzinach od 12.00 do 16.00 odbędzie się Koci Dzień Otwarty.

Światowy Dzień Kota to święto wszystkich mruczków oraz ich miłośników.

-W ten szczególny dla kotów dzień pamiętajmy również o bezdomnych kotach w schroniskach. Domowe, dorosłe mruczki w z różnych powodów porzucane przez ludzi trafiają do miejsca , które jest im zupełnie obce. Źle znoszą schroniskowe warunki, przebywanie z wieloma innymi zwierzętami. Porzucone dorosłe koty cały czas czekają w schronisku na swojego człowieka, któremu będą mogły na nowo zaufać. Tęsknią za bezpiecznym domem, gdzie będą mogły towarzyszyć swojej nowej rodzinie, okazując miłość , wdzięczność i przywiązanie. - tłumaczy Anna Drewa z OTOZ Animals.

Animalsi zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników kotów na Dzień Kota. Dzisiaj (18 lutego) w godzinach od 12 do 16 można odwiedzić, pomiziać, zostawić podarunek - i co najważniejsze -adoptować kota ze schroniska.

Wszystkie koty trafiły tam w tragicznych okolicznościach, np: potrącone przez samochód, lub porzucone w zamkniętym mieszkaniu bliskie śmierci głodowej. Wszystkie koty posiadają książeczkę zdrowia, są odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane i z nadzieją czekają na nowy, kochający dom.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tczewie
ul. Malinowska
83-110 Tczew

tel. 0 58 531 96 56
tczew.schronisko@wp.pl
www.tczew.otoz.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  P_gość

  18.02.2012, 10:26

  Git

  Będziemy jak co roku. Po 12:00. Do zobaczenia.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx2 
 • _gość

  18.02.2012, 16:10

  ja też byłem, zostawiłem kociakom jedzonko :) ten rudy kociak chyba najlepszy :)

  Odpowiedz
  IP: 178.56.xx7.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.