Kryminalni zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który miał narkotyki. W samochodzie, którym jechał mężczyzna, mundurowi znaleźli amfetaminę. Funkcjonariusze zabezpieczyli zakazaną substancję, a mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna kierował samochodem bez uprawnień. Śledczy wczoraj przedstawili zatrzymanemu zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Teraz jego losem zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
13 grudnia br. policjanci z wydziału kryminalnego tczewskiej komendy ustalili, że w miejscowości Rokitki porusza się pojazd volvo na gdańskich numerach rejestracyjnych, w którym osoba przewozi narkotyki.
- Funkcjonariusze natychmiast pojechali do Rokitek, gdzie na jednej z ulic zauważyli auto, które zatrzymali do kontroli. Policjanci w trakcie interwencji ustalili, że kierujący mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Stróże prawa podczas czynności znaleźli w podłokietniku samochodu zawiniątka z zawartością białej substancji. Wstępne przeprowadzone badanie narkotestem wskazało, że znaleziona substancja to amfetamina. 34-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone narkotyki policjanci przekazali do dalszych badań. - mówi mł. asp. Zbigniew Kornet z KPP Tczew.
Wczoraj zatrzymany mężczyzna został przesłuchany przez śledczych i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Teraz jego losem zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym bez wymaganych uprawnień.
13 grudnia br. policjanci z wydziału kryminalnego tczewskiej komendy ustalili, że w miejscowości Rokitki porusza się pojazd volvo na gdańskich numerach rejestracyjnych, w którym osoba przewozi narkotyki.
- Funkcjonariusze natychmiast pojechali do Rokitek, gdzie na jednej z ulic zauważyli auto, które zatrzymali do kontroli. Policjanci w trakcie interwencji ustalili, że kierujący mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Stróże prawa podczas czynności znaleźli w podłokietniku samochodu zawiniątka z zawartością białej substancji. Wstępne przeprowadzone badanie narkotestem wskazało, że znaleziona substancja to amfetamina. 34-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone narkotyki policjanci przekazali do dalszych badań. - mówi mł. asp. Zbigniew Kornet z KPP Tczew.
Wczoraj zatrzymany mężczyzna został przesłuchany przez śledczych i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Teraz jego losem zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym bez wymaganych uprawnień.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Kronika policyjna
Kronika policyjna
Wydarzenia kryminalne w Tczewie, wypadki, akcje policji, porady, pościgi, procesy sądowe, rozboje, morderstwa

















![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/81be33-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)

















Komentarze (7)
dodaj komentarz
rampampam_gość
15.12.2021, 16:30
typ aż se dłonie obsrał ze strachu.
Ag_gość
15.12.2021, 19:02
Konkurencja czeka:)
A_gość
15.12.2021, 22:07
Dobry chłopak
Dobrych chłopaków zamykają a kryminaliści na wolności :(
she_gość_gość_gość_gość
16.12.2021, 08:14
Normalnie miasto ćpunów.
Kinjo _gość
16.12.2021, 10:06
Hehe
Kolega Kraśko?
tczew_gość
16.12.2021, 13:43
drobnice zatrzymali a stare tczewskie dile hurtownicy działają od lat. Jak to możliwe $$$ ???Wożą towar albo latają dla nich młode laski, bo pan władza takiej nie będzie grzebać tu i tam..... ram...pam..pam.
Asdffdews_gość
20.12.2021, 23:50
Wet
W Malborkó nie do pomyślenia