Tcz.pl logo

Szukaj

Pomoc trafi do miasta ostrzelanego rosyjskim rakietami. Włączyć może się każdy z nas

Ukraina (fot. tcz.pl)
Pomoc trafi do miasta ostrzelanego rosyjskim rakietami. Włączyć może się każdy z nas
Kolejna pomoc humanitarna trafi z Tczewa na Ukrainę. Tym razem dary mają zostać przekazane do Krzemieńczuka. Trwa zbiórka darów na ten cel.

Przy wsparciu Towarzystwa Przyjaźni Tczew - Witten organizujemy kolejny transport humanitarny na Ukrainę. Pomoc przeznaczymy dla Krzemieńczuka, gdzie doszło do kolejnej zbrodni rosyjskiej - ostrzelania rakietami centrum handlowego. Wsparcie przekażemy rodzinom przebywającym w centrum dla uchodźców w sali sportowej oraz dla szpitala, gdzie trafiły ofiary ostrzału rakietowego. - informuje Ruch Inicjatyw Obywatelskich Tczewa.


Wsparcie można przynosić do siedziby Ruch Inicjatyw Obywatelskich Tczewa przy ul. ks. Bernarda Sychty 16. Zbiórka trwa do 10 lipca do godziny 18.00.

Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (11)
dodaj komentarz

  • +6

    Tczewianka_gość_gość

    05.07.2022, 16:21

    ukraina

    Bez przesady z tą pomocą. Dość że utrzymujemy 4,5 mln tych ludzi bo tyle wlasnie przekroczyło granicę z Polską to jeszcze mamy utrzymywać całą Ukrainę? Jak długo to ma trwać? To już nie jest pomoc tylko utrzymywanie . Nas na to nie stać bo sami w tej inflacji ledwo ciągniemy.

    Odpowiedz
    IP: 89.200.xx6.xx1  #
  • +1

    Gienek _gość_gość

    05.07.2022, 17:14

    Pomoc

    Zgadzam się dosyć .,,.......

    Cytuj
    IP: 5.173.xx1.xx4  #
    +1

    ._gość

    06.07.2022, 06:07

    .

    POMOC TAK NATURALNIE Z SERCA ;ETYKI ;KONIECZNIE CZYSTA ?????????????????????????????????????????????? ,,LECZ NIE Z TYM RUCHEM INICJATYW OBYWATELSKICH TCZEWA TEN PAN PREZES TO POPULISTA POLITYCZNY"SPRZEDAJE DONOSI OSZUKUJE ,CICHA WODA;DLA PRYWATNEGO INTERESU TAKA FORMA OSZUSTWA LUDZKIEGO SPRAWDZONE POTWIERDZONE PRZYKLEJA wszystko -NIE GODNY ". ,,O to Tczew OD Nowa ma problem ."

    Cytuj
    IP: 83.8.xx7.xxx  #

    ._gość

    06.07.2022, 06:07

    .

    POMOC TAK NATURALNIE Z SERCA ;ETYKI ;KONIECZNIE CZYSTA ?????????????????????????????????????????????? ,,LECZ NIE Z TYM RUCHEM INICJATYW OBYWATELSKICH TCZEWA TEN PAN PREZES TO POPULISTA POLITYCZNY"SPRZEDAJE DONOSI OSZUKUJE ,CICHA WODA;DLA PRYWATNEGO INTERESU TAKA FORMA OSZUSTWA LUDZKIEGO SPRAWDZONE POTWIERDZONE PRZYKLEJA wszystko -NIE GODNY ". ,,O to Tczew OD Nowa ma problem ."

    Cytuj
    IP: 83.8.xx7.xxx  #
  • -8

    denis_gość_gość

    05.07.2022, 17:46

    ***** ***

    Nie chcecie to nie pomagajcie. Ale nie wypowiadajcie się za wszystkich. I po co sie z tym afiszować? A tak na marginesie ciekawe gdyby była wojna u nas i potrzebna była by pomoc? Jesteście burakami januszami i grażynami w sandałach ze skarpetami.

    Odpowiedz
    IP: 195.18.xx2.xx8  #
  • -2

    ja_gość

    05.07.2022, 21:16

    Marudzą ci co nie pomagają!

    My pomagamy, ja pomagam i nie marudzimy nigdy. Wiem, że robimy coś niezwykle ważnego i ludzkiego. Nikt nie musi pomagać, jak nie chce. Przymusu nie ma, więc skąd poczucie krzywdy?

    Cytuj
    IP: 109.207.xx4.xx0  #

    _gośćnie nazywaj się denis_gość

    05.07.2022, 21:57

    nie nazywaj się denis jak masz 6 cm penis

    Cytuj
    IP: 78.88.xx5.xx2  #
    +10

    Kiki_gość_gość

    05.07.2022, 23:12

    Krótko

    A sądzisz, że któreś państwo by pomogło nam Polakom?!! Nie sądzę!!! Chcesz to sobie pomagaj. Dużo i tak dostają od naszego państwa, a nas Polaków państwo ma w D.... Prawda jest taka, że biedacy nie przyszli tutaj... Biedni tam zostali bo nie mieli jak uciec!

    Cytuj
    IP: 5.173.xxx.xx8  #
  • +4

    . _gość

    05.07.2022, 18:35

    Zamiast tej pomocy to powinniśmy wygonić tych tchórzy, którzy porzucili swoją ojczyznę w potrzebie i wzięli nogi za pas!

    Odpowiedz
    IP: 83.8.xx2.xx0  #
  • +1

    ja_gość

    05.07.2022, 21:16

    A ty?

    Ty byś został, kazał zostać żonie z małymi dziećmi? Już to widzę. Brawo!

    Cytuj
    IP: 109.207.xx4.xx0  #
  • +1

    wojna_gość

    06.07.2022, 19:07

    pomoc

    Ja nie wiem czemu ma służyć dyskusja. Chcesz to pomagaj, nie chcesz nie pomagaj. Ktoś musi ogarniać zbiórki i pomoc. W każdym kto niesie pomoc i dobro drugiemu człowiekowi upatruje się złodzieja, przestępcę albo oszusta. Jak ten ktoś ci nie odpowiada weź sam się do roboty i pomóż. Niestety wojna tam jest cały czas, duża grupa Ukraińców żyje w skrajnej nędzy. Nie mają co jeść, co pi i w czym umyć się. Są ciągle ostrzeliwani i żyją w strachu. Chcielibyście znaleźć się w takiej sytuacji???? Sądzę, że nie. Jak nie chcecie to nie pomagajcie ale nie oskarżajcie i nie zabraniajcie tego czynić innym.

    Odpowiedz
    IP: 188.147.xx8.xx9  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA