Kino Konesera. Suburbicon

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
06
12.2017
Środa
Tczew - Kino Konesera. Suburbicon
W najbliższą środę, 6 grudnia o godzinie 18:30, w ramach Kina Konesera zapraszamy na film Suburbicon


Reżyseria: George Clooney
Występują: Matt Damon, Oscar Isaac, Julianne Moore

Produkcja: USA 2017, 105 min.
Zwiastun: http://www.helios.pl/33,Tczew/BazaFilmow/Szczegoly/film/10408/Suburbicon

Przykładna rodzina traci w napadzie ukochaną matkę. Wkrótce okazuje się jednak, że ani rodzina taka przykładna, ani matka taka ukochana. Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko. Istna reklama sta­tecznego życia i dobrobytu, czyli American dream w czystej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge'ów legnie w gruzach po na­padzie z bronią w ręku, w którym ginie seniorka rodu, ukochana mama nastoletniego Nicky'ego Lodge'a. Pogrążony w rozpaczy chłopak posta­nawia pomścić swą ukochaną rodzicielkę. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkryje mrocz­ne rodzinne sekrety, układy, machinacje i animozje, które były związane ze śmiercią jego matki.

Zapytaj kasjera o Kartę Kina Konesera i kupuj bilety taniej!

ZAPRASZAMY


Konkurs

Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Koneser" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem

Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Halina Kosobucka


Drukuj
Prześlij dalej