Jutro zmasowane policyjne kontrole na "berlince"

Kontrola policji (fot. KPP Tczew)
Tczew - Jutro zmasowane policyjne kontrole na "berlince"
W piątek, 15 marca, pomorscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z województwa warmińsko-mazurskiego przeprowadzą działania "Bezpieczna droga krajowa nr 22". Ich celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania prędkości, egzekwowanie od kierujących stosowania się do ograniczeń prędkości, uświadomienie zagrożenia kierującym jakie niesie za sobą nadmierna prędkość oraz ograniczenie zjawiska niekorzystania wbrew obowiązkowi z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz urządzeń do przewozu dzieci.

W najbliższy piątek, na odcinku drogi krajowej nr 22, przebiegającym przez województwo pomorskie oraz warmińsko-mazurskie, spotkamy policyjne patrole, które wyposażone w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy nieoznakowane z wideorejestratorami będą patrolowały całą trasę.

Pomorscy policjanci wraz z kolegami z olsztyńskiego garnizonu Policji przeprowadzą działania "Bezpieczna droga krajowa nr 22". Ich celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania prędkości, egzekwowanie od kierujących stosowania się do ograniczeń prędkości, uświadomienie zagrożenia kierującym jakie niesie za sobą nadmierna prędkość oraz ograniczenie zjawiska niekorzystania wbrew obowiązkowi z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz urządzeń do przewozu dzieci.


- Przypominamy, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych zdarzeń drogowych. Mundurowi zwrócą uwagę na inne wykroczenia, które są realnym zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  Dziki_gość_gość_gość

  14.03.2019, 15:35

  A w poniedziałek?

  A czy w poniedziałek będzie akcja trzeźwy poranek? Bo po weselu chce dojechać do domu

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx8 
 • +2

  xxx_gość

  14.03.2019, 16:37

  a czy we wtorek będą sprawdzali emisję spalin bo mój dissel b5 kopci jak smok ?

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx4.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.