"Szansa małego ucznia" - ponad 200 tys. zł. w ostatniej transzy

Tczewskie dzieci skorzystają z dodatkowych zajęć (fot. archiwum)
Tczew - "Szansa małego ucznia" - ponad 200 tys. zł. w ostatniej transzy
W styczniowej korekcie budżetu radni przyjęli kwotę 233,7 tys. zł - to ostatnia transza dotacji na realizację projektu "Szansa małego ucznia - indywidualizacja nauczania początkowego w Tczewie", dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (pełna kwota to blisko 860 tys. zł).

Rozpoczęła się procedura przetargowa na ofertę edukacyjną. Po jej zakończeniu, szkoły rozpoczną realizację zajęć, które trwać będą do końca listopada br.

- Zajęcia te mają na celu uzupełnienie działań podejmowanych przez szkoły w ramach podstawy programowej, wyrównywanie szans edukacyjnych najmłodszych uczniów, a także podnoszenie jakości realizowanych zadań edukacyjnych. Przeznaczone będą zarówno dla uczniów potrzebujących pomocy w nauce, ale też dla uczniów szczególnie zdolnych. Prowadzone będą we wszystkich szkołach podstawowych na terenie Tczewa, w klasach I-III. - wyjaśnia Małgorzata Mykowska, rzecznik Urzędu Miasta w Tczewie.

Dotacja przeznaczona zostanie również na doposażenie bazy dydaktycznej w klasach I – III, pomoce naukowe, sprzęt komputerowy, sprzęt sportowy – potrzebny do realizacji zajęć. Sprzęt ten pozostanie w szkołach po zakończeniu projektu. Projektem zostały objęte wszystkie szkoły podstawowe w Tczewie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -1

  spostrzegawczy_gość

  09.02.2012, 11:24

  czemu zdjęcie z Flexa??

  Co ma wspólnego zdjęcie z Flexa do treści artykułu?? Ciekawostka??

  Odpowiedz
  IP: 109.243.xx3.xx8 
 • +1

  qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

  09.02.2012, 11:49

  Bła

  Pod obrazkiem jest napsane (fot. archiwum). Czemu to zdjęcie ? Bo nie mieli innego ? Ależ ciekawostka chyba dziś nie zasnę i bedę się głowił aby dać Ci odpowiedź ;)

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia