Przez zwarcie poszła z dymem

straż (fot. tcz.pl)
Tczew - Przez zwarcie poszła z dymem
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 9. do 15. listopada zanotowano łącznie 22 zdarzenia, z czego 11 stanowią pożary, zaś 11 to miejscowe zagrożenia.

Poważniejsze zdarzenia

10. listopada, Miłobądz - pożar przydrożnej karczmy
W wyniku pożaru spaleniu całkowicie uległa karczma oraz wyposażenie znajdujące się wewnątrz. Konstrukcja karczmy była drewniana. Działania jednostek utrudnione były przez znajdujące się wewnątrz karczmy butle z gazem propan-butan. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej. W działaniu brały udział 4 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP Tczew i 4 zastępy z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

14. listopada, Tczew, skrzyżowanie ulic Armii Krajowej i Malinowskiej - wypadek drogowy
Na skutek zderzenia dwóch pojazdów osobowych jedna osoba została ranna. Poszkodowana osoba musiała być uwalniana z pojazdu przez strażaków przy użyciu ratowniczych narzędzi hydraulicznych. W działaniu brały udział 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP Tczew.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • styk_gość

  17.11.2009, 14:34

  ,,,,,

  w miłobądzu jasiu też gasił!!he

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.