Trzy osoby zatruły się tlenkiem węgla

(fot. tcz.pl)
Tczew - Trzy osoby zatruły się tlenkiem węgla
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 15. do 21. lutego zanotowano łącznie 25 zdarzeń, z czego 7 stanowią pożary, zaś 18 miejscowe zagrożenia.

14.02.2010r., Tczew, ul. Chopina ­- zatrucie tlenkiem węgla
Najprawdopodobniej na wskutek źle działającej wentylacji w mieszkaniu doszło do zatrucia trzech osób tlenkiem węgla. W momencie przybycia jednostek straży osobami poszkodowanymi zajmowała się ekipa pogotowia ratunkowego, a działania straży polegały na sprawdzeniu kilku mieszkań celem stwierdzenia CO oraz przewietrzenia pomieszczeń, w których znajdował się tlenek węgla. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew.

15.02.2010 r. Tczew, ul. Ceglarska - Pożar altany
Najprawdopodobniej na wskutek nieszczelnego przewodu kominowego doszło do zapalenia się ściany altany i dachu altany. Pożar przygaszono za pomocą gaśnicy proszkowej, a następnie po zbudowaniu linii gaśniczej o długości ok. 700m podano jeden prąd wody celem dogaszenia pożaru. W działaniach brały udział 4 zastępy z JRG Tczew.

15.02.2010r. Tczew, plac Jana Pawła II ­- pożar samochodu
Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru w komorze silnika samochodu osobowego marki Opel Calibra było zwarcie instalacji elektrycznej. Pożar ugaszono przy użyciu gaśnicy proszkowej. W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Tczew.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -3

  barr_gość

  23.02.2010, 07:15

  sople

  juz nie pisza o soplach

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx6.xx4 
 • -2

  _gość

  24.02.2010, 07:04

  czy naprawdę potrzebne aż

  do palącego się samochodu trzy zastępy do altanki cztery? czy to nie za dużo?

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx1.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.