Rusza nabór do "Inkubatora Przedsiębiorczości"

Dom Przedsiębiorcy (fot. tcz.pl)
Tczew - Rusza nabór do "Inkubatora Przedsiębiorczości"
Można już aplikować o status beneficjenta w inkubatorze w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie. Urzędnicy czekają na niezbędne dokumenty do do 22 lipca br.

Prezydent Tczewa podjął już zarządzenie, zgodnie z którym Dom Przedsiębiorcy w ramach oferowanych usług dla przedsiębiorców będzie wynajmować dostępne sale spotkań i konferencyjną oraz powierzchnie biurowe w ramach "Inkubatora przedsiębiorczości". Dokumenty związane z aplikowaniem o status Beneficjenta w inkubatorze w DPT należy złożyć do 22 lipca br., w pokoju nr 14 lub 15 lub 16 w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, ul. Obrońców Westerplatte 3.

Przypomnijmy, że placówka ma na celu wspomaganie rozwijania innowacyjności w naszym subregionie i zmniejszanie bezrobocia. Jego działalność adresowana jest do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. To tutaj funkcjonować będzie jedyny w powiecie tczewskim inkubator przedsiębiorczości. Mogą do niego przystąpić osoby fizyczne, prowadzące lub rozpoczynające działalność gospodarczą o charakterze innowacyjnym. Inkubator oferuje pomieszczenia dla 7 przedsiębiorstw - pokoje wyposażone są w media i niezbędną infrastrukturę biurową. W Domu Przedsiębiorcy można zarejestrować działalność gospodarczą, a także złożyć wniosek o wydanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Instytucja pomoże w zdobywaniu niezbędnych informacji gospodarczych, dzięki współpracy z instytucjami otoczenia biznesu oraz - w przyszłości - z ośrodkami akademickimi. Proponuje także miejsce do spotkań dla organizacji przedsiębiorców.
 
Drukuj
Prześlij dalej