Nieromantyczny Maraton Horrorów w kinach Helios!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
16
02.2018
Piątek
Tczew - Nieromantyczny Maraton Horrorów w kinach Helios!
Sieć kin Helios zaprasza wszystkich, którzy mają dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery na Nieromantyczny Maraton Horrorów! W piątek, 16 lutego odbędzie się przerażająca filmowa noc pełna grozy i strachu... Nocne Maratony Filmowe zaprezentują najlepsze tytuły ostatnich tygodni z premierą filmu "Winchester: Dom duchów"!

W pierwszej kolejności odbędzie się pokaz długo wyczekiwanego horroru "Winchester: Dom duchów", który opowiada o jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w historii. Następnie zostanie zaprezentowany świetny "Escape Room", potem na ekranach pojawi się kolejna odsłona kultowej serii "Piła: Dziedzictwo", a na koniec - mroczny film "Tajemnica Marrowbone". Na tym maratonie będzie się można przytulać tylko ze strachu! 

Start: 16 lutego 2018, godzina 23:00. Na ekranach:


Winchester: Dom duchów (PREMIERA!)
Escape Room
Piła: Dziedzictwo
Tajemnica Marrowbone

Kina Helios w całej Polsce zapraszają na pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy Widzowie zobaczą cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest... śmiertelnie wystraszyć! Bilety na seanse są dostępne w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/nmf_nieromantyczny.


Konkurs

Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie na maraton w dniu 16.02. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "maraton" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem


Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Ireneusz Dettlaff


Drukuj
Prześlij dalej