"Bezpieczny weekend". Już jutro ruszają kontrole

Kontrola policji (fot. KPP Tczew)
Tczew - "Bezpieczny weekend". Już jutro ruszają kontrole
Zbliża się długi weekend czerwcowy. Tczewscy policjanci jak co roku rozpoczną działania pod hasłem „Bezpieczny weekend”. Dlatego też kierowcy mogą spodziewać się wzmożonych kontroli na drogach naszego powiatu.

Od jutra policjanci z tczewskiej drogówki rozpoczną działania pod hasłem „Bezpieczny weekend”. Policjanci zadbają o to, aby w ciągu tzw. długiego weekendu kierowcy jeździli zgodnie z przepisami i nie powodowali zagrożenia zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego w ciągu najbliższych pięciu dni możemy spodziewać się na drogach większej niż zazwyczaj liczby policjantów, którzy zwracać będą szczególna uwagę na przestrzeganie dozwolonej prędkości, trzeźwość kierowców , udzielanie pierwszeństwa przejazdu oraz prawidłowe wyprzedzanie.

- Już teraz apelujemy o rozwagę na drodze i właściwe przygotowanie samochodu przed wyjazdem. - mówi mł. asp. Anna Kinder z tczewskiej komendy.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -1

  MN_gość

  13.06.2017, 21:19

  Tiaaaa...

  Sratata w grafiku 3 godziny z suszarką na stałym miejscu... taka kontrola jak leci zesrany ze strachu peleton 35 km/h to nie jest kontrola. To kpina. Lotne patrole nieoznakowanymi wozami...

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx5 
 • +2

  no_gość

  13.06.2017, 23:03

  i bardzo dobrze niech kontrolują za równo rowerzystów jak i prowadzących samochody

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx2 
 • fred gość_gość

  28.09.2017, 12:16

  Dlaczego taka akcja jest tak szumnie nagłaśniana . Powinno to być normą . Tczew miastem drogowego bezprawia.

  Odpowiedz
  IP: 193.243.xx3.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.