Jaki Tczew za 10 lat? Dowiedz się na Sejmiku Młodzieży

Tczew - Jaki Tczew za 10 lat? Dowiedz się na Sejmiku Młodzieży
Interesujesz się sprawami Tczewa? Chcesz mieć wpływ na przyszłość miasta? Masz ciekawe pomysły, które chciałbyś przedyskutować z innymi? Weź udział w Sejmiku Młodzieżowym, który 22. listopada odbędzie się w naszym mieście.

Organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają młodych ludzi z całego Tczewa do udziału w adresowanym do nich sejmiku, który odbędzie się już 22. listopada (wtorek) w sali konferencyjnej Fabryki Sztuk (Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie). Rozpoczęcie o godz. 17.00.

- Podczas sejmiku dowiesz się m.in. po co tworzone są dokumenty planistyczne oraz jaka jest ich praktyczna przydatność. Będziesz mógł zabrać głos w dyskusji oraz zadawać pytania podczas spotkań przy stolikach w tematach zagospodarowanie przestrzeni miejskiej pod kątem spędzania wolnego czasu młodych ludzi, zrównoważony transport, "Tczew dla rowerów", poprawa wykorzystania istniejącej struktury do działań młodzieżowych, rozwój przedsiębiorczości, ochrona środowiska i edukacja ekologiczna, wspieranie inicjatyw młodzieżowych - wsparcie finansowe, doradztwo oraz działania kulturalne i sportowe - wyliczają organizatorzy.

Planowane spotkanie jest kolejnym działaniem w celu zaangażowania społeczności lokalnych i włączania ich we współdecydowanie o sprawach publicznych w ramach wspieranego przez Unię Europejską projektu "Decydujmy Razem", w którym bierze udział Gmina Miejska Tczew.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +5

  echhh_gość

  14.11.2011, 08:40

  Proponuję

  Tczew miastem bez psich gówien...

  Odpowiedz
  IP: 77.115.xx6.xx3 
 • _gość

  14.11.2011, 11:03

  dokumenty planistyczne

  W I Z U A L I Z A C J E !!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx4.xx3 
 • +2

  ._gość

  14.11.2011, 13:03

  TAKI SAM

  Co się zmieni może więcej meneli

  Odpowiedz
  IP: 77.114.xx1.xx1 
 • jazzy_gość

  15.11.2011, 08:38

  Wiadukt.

  15.11.2021 r. Jak dowiedzieliśmy się w Starostwie Powiatowym oddanie do użytku nowego wiaduktu w ciągu ul. Wojska Polskiego nastąpi najpóźniej do 01.12.2021 r. "To już ostateczny i definitywny termin oddania nowego wiaduktu" - powiedziała pani z PZD. Tak jak przez ostatnie 12 lat prosimy Tczewian o odrobinę cierpliwosci. Oczywiście rozważymy nałozenie kar umownych na wykonawcę".

  Odpowiedz
  IP: 83.18.xx4.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.