Darmowe kwiaty dla mieszkańców Starego Miasta w Gniewie

Najładniej utrzymany dom, balkon, elewację, otoczenie (fot. mat. prasowe)
Tczew - Darmowe kwiaty dla mieszkańców Starego Miasta w Gniewie
W związku z realizacją przez Urząd Miasta projektu ,,Gniew- miasto kwiatów" chętnym mieszkańcom Starego Miasta w Gniewie przekazane zostaną donice z kwiatami pelargonii. Inicjatywa włodarzy gminy, ma posłużyć udekorowaniu miasta. Przekazywanie kwiatów rozpocznie się 10 maja.

Mieszkańcy, po okazaniu dokumentu tożsamości, bądź dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania, będą mogli odebrać z rąk przedstawicieli gniewskiego magistratu kwietne dekoracje.

Projektem objęte zostały następujące ulice: Plac Grunwaldzki (dotyczy mieszkań z oknami skierowanymi na rynek), Piłsudskiego i Sobieskiego (dotyczy mieszkań z oknami od II poziomu wzwyż).


- W celu potwierdzenia chęci udziału w projekcie prosimy o kontakt z sekretariatem gniewskiego urzędu pod nr tel. 58 530 79 26 w godz. pracy urzędu. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty! Wspólnie zadbajmy o przestrzeń, w której żyjemy, pracujemy i stwórzmy miasto, w którym nam mieszkańcom będzie żyło się lepiej. Turystom zaś zapewnijmy miejsce do niezapomnianego wypoczynku. - informują gniewscy urzędnicy.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  Anex_gość_gość

  08.05.2019, 09:13

  darmowe kwiaty

  Cóż - brawo GNIEW !!!

  Odpowiedz
  IP: 87.251.xx4.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA