"Stok nie jest dla bałwanów". Policja zaprasza do udziału w konkursie

(fot. policja.pl)
Tczew - "Stok nie jest dla bałwanów". Policja zaprasza do udziału w konkursie
Czas ferii jest czasem odpoczynku i zimowego szaleństwa, jednak nawet w tym czasie nie można zapominać o zasadach bezpieczeństwa, by wrócić do szkoły tylko i wyłącznie z pozytywnymi wspomnieniami. By szerzyć zasady bezpieczeństwa obowiązujące na stokach narciarskich, Policja organizuje konkurs "Stok nie jest dla bałwanów".

W czasie zimowego szaleństwa łatwo jest dać się ponieść emocjom, co może spowodować niebezpieczne sytuacje. By im zapobiegać, Komenda Główna Policji organizuje konkurs "Stok nie jest dla bałwanów", którego elementem jest konkurs fotograficzno-plastyczny dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS, organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stołeczną Grupę Wojewódzką IPA oraz Fundację PZU. W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

a) kat. I - wiek: 5-10 lat (rysunek, fotografia),

b) kat. II - wiek: 11-16 lat (plakat, fotografia).

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 1 marca 2019 r. pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską lub pracy fotograficznej pozwalającej na utrwalenie obrazu na arkuszu o formacie A3 i przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez opiekuna prawnego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 8 marca 2019 r., jury przyzna atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiego finału konkursu.

Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku Zachęcamy do udziału!

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +7

  Emigracja XXI_gość

  08.02.2019, 13:49

  Mądry Polak po szkodzie?

  Konkurs - narysuj bałwanka... Czy faktycznie nie macie czym się już zajmować na tej policji? Co to jest? Policja czy przedszkole?

  Odpowiedz
  IP: 185.7.xx3.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.