Sprawdź, czy przyjdzie wiosna

IMGW
Tczew - Sprawdź, czy przyjdzie wiosna
Chociaż początek astronomicznej wiosny już za kilkanaście dni, to w pogodzie wciąż króluje zima. W najbliższych dniach może jeszcze przymrozić, dziwić też nie powinny opady śniegu.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje prognozę pogody sporządzoną przez Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW Oddział w Gdyni.

Ważność: od godz. 07:30 dnia 06.03.2011r. do godz. 07:30 dnia 07.03.2011r.

W dzień zachmurzenie umiarkowane, w strefie nadmorskiej miejscami duże z możliwością przelotnego śniegu ograniczającego widzialność do słabej i bardzo słabej. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr dość silny nad morzem początkowo w porywach do około 60 km/h, północny. W nocy zachmurzenie umiarkowane i małe, lokalnie początkowo lokalnie duże z możliwością przelotnego opadu śniegu ograniczającego widzialność do słabej i bardzo słabej. Temperatura minimalna od -6°C do -4°C, w strefie nadmorskiej około -3°C. Wiatr umiarkowany, w strefie nadmorskiej okresami dość silny, północny i północno-zachodni.

7. marca

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, wieczorem i w nocy rozpogodzenia. Początkowo lokalnie możliwy przelotny śnieg. Temperatura minimalna od -9°C do -7°C, tylko w strefie nadmorskiej -7°C do -5°C , temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, później słaby, północno-zachodni do zachodniego.

8. - 9. marca

Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -8 do -6°C, tylko w strefie nadmorskiej -6°C do -4°C, temperatura maksymalna od 1°C do 3°C, w strefie nadmorskiej 3°C do 4°C. Wiatr zachodni skręcający stopniowo do południowego słaby wzrastający do umiarkowanego.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +7

  _gość

  06.03.2011, 08:24

  mam już dość tej zimy

  cieple dni - nadchodźcie!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
 • +3

  asd_gość

  06.03.2011, 14:04

  "wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna znów nam ubyło lat"- czekam na to kiedy będę mógł to zaśpiewać

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx1 
 • +1

  qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

  07.03.2011, 20:12

  aa

  Wiosna a potem najpiękniejsza z możliwych pór roku ! LATO !

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia