Koncert Stanisława Soyki. Mamy dla Was bilety!

Tczew - Koncert Stanisława Soyki. Mamy dla Was bilety!
Muzyczna Zagroda Kociewska w Godziszewie przygotowała dla nas kolejną niespodziankę - koncert Stanisława Soyki! Muzyk wystąpi już 5. listopada, a my mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie.

Stanisław Soyka - śpiewak, instrumentalista, kompozytor - już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom. Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i ...nie tylko. Podczas koncertów więc można usłyszeć pieśni do słów Agnieszki Osieckiej z albumu "Tylko brać...Osiecka znana i nieznana", utwory z albumu "Stanisław Soyka śpiewa 7 wierszy Czesława Miłosza", klasyki Czesława Niemena z nadchodzącej monografii "Soyka śpiewa Niemena", garść sonetów Shakespeare w sąsiedztwie takich szlagierów jak "Absolutnie nic", "Cud niepamięci" czy "Tolerancja".

Od 2004 roku Soyka występuje z zespołem SOYKA KWINTET + w składzie: Stanisław Soyka - fortepian, śpiew, Przemek Greger - gitary, Wojtek Ruciński - kontrabas, Kuba Sojka - perkusja, wokal, Zbigniew Uhuru Brysiak - perkusjonalia. Całość gwarantuje arcyciekawą paletę kolorystyczną, a jazzowe temperamenty i kompetencje muzyków wyzwalają zwłaszcza podczas gry na żywo unikalną moc muzyki improwizowanej. Warto wybrać się na ten koncert Sojki, bo to zupełnie tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdźcie, by przekonacie się o tym osobiście.

Stanisław Soyka Kwintet, 05.11.2011 o godz: 20:00. Rezerwacje w Zagrodzie, Godziszewo, ul. Skarszewska 8 oraz pod numerami telefonów: 58 588 1690 oraz 504 102 206 lub pod adresem e-mail: info@ajagore.pl
Konkurs dla internautów

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na koncert. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Muzyczna Zagroda Kociewska" i odpowiesz na pytanie -Jaki przebój łączy Stanisława Soykę z Grażyną Łobaszewską?. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl do piątku, 28. października, do godziny 10.00. W mailu należy podać imię i nazwisko. O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem.

Uwaga! Konkurs został rozwiązany. Laureatami zostali:

Adam Kukliński,
Barbara Justa

Gratulujemy!
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • _gość

  26.10.2011, 07:33

  Cena biletu jaka jest?

  Odpowiedz
  IP: 178.37.xx3.xx5 
 • _gość

  27.10.2011, 08:14

  czy ja dobrze licze?

  (600:2):2=150 zł za jeden bilet!!! Wooow to więcej niż na jeden dzień na open'era. Ładnie się ceni Pan Stachu

  Cytuj
  IP: 178.37.xx3.xx5 
 • +2

  Helena_gość

  26.10.2011, 09:53

  Sojka Sojka pamietasz....

  Stanowczo za duża zapewne. Pewnie tak samo wysoka jak na kabarety:/

  Odpowiedz
  IP: 79.187.xx0.xx4 
 • Organizator_gość

  27.10.2011, 09:34

  Cena biletu

  Bilet kosztuje 70 PLN brutto. Zapraszamy

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia