Premierowe pokazy w kinach Helios!

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Premierowe pokazy w kinach Helios!
Sieć kin Helios zaprasza wszystkich kinomanów na filmowe nowości. W tym tygodniu na ekranach debiutuje druga część wielkiego przeboju "Sekretne życie zwierzaków domowych", polsko-holenderska produkcja "Ja teraz kłamię", a także dzieło Luca Bessona - thriller "Anna". Ponadto w czwartek (4 lipca) odbędą się przedpremierowe pokazy hitu "Spider-Man: Daleko od domu".

Propozycje filmowe znajdujące się w najnowszym repertuarze kin Helios przyniosą widzom, niezależnie od ich wieku i płci, wiele niezapomnianych przeżyć. Już w piątek, miłośnicy psów, kotów i innych pupili będą mogli zobaczyć drugą część światowego hitu "Sekretne życie zwierzaków domowych". Kinomani poznają dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które za zamkniętymi drzwiami prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

Fanów gry aktorskiej Mai Ostaszewskiej, Agaty Buzek, Rafała Maćkowiaka czy Joanny Kulig kina Helios serdecznie zapraszają na pokazy thrillera "Ja teraz kłamię". Troje celebrytów, biorących udział w kontrowersyjnym telewizyjnym show "Konfesjonał Gwiazd" wierzy, że zwycięstwo w programie, w którym muszą wyjawić publiczności swoje największe sekrety, przyniesie wielkie pieniądze oraz pomoże w realizacji marzeń. Kiedy cała trójka ponosi porażkę, sprawy zaczynają się komplikować...


Kolejnym thrillerem wyświetlanym w tym tygodniu będzie najnowsza produkcja Luca Bessona - "Anna". Tytułowa bohaterka wczoraj była narkomanką w moskiewskim półświatku, a dziś jest topową modelką w największych paryskich domach mody. Zna tajemnice o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią sekrety.

Ponadto, w czwartek (4 lipca), odbędą się przedpremierowe pokazy światowego hitu "Spider-Man: Daleko od domu". Peter Parker przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. Jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter - z wielkimi oporami - decyduje się pomóc Nickowi Fury'emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.
Na ekranach kin Helios nie zabraknie również przygód kotki Roxi w animacji "Agent Kot", kinowej adaptacji kultowej gry komputerowej "Pokémon Detektyw Pikachu", kolejnej odsłony filmowego MonsterVerse - "Godzilla II: Król potworów", a także współczesnej wersji kultowego horroru "Laleczka".

Sieć zaprasza także do wzięcia udziału w konkursie "Filmowe wakacje z Heliosem". Kreatywni widzowie mogą zawalczyć o atrakcyjne zestawy kinomana, a także wakacje marzeń o wartości 10 000 złotych! Aby wziąć udział w akcji wystarczy kupić i zachować bilety na trzy różne filmy, wykonać zdjęcie inspirowane sceną z filmu, który wyświetlany był w kinach Helios w trakcie trwania akcji oraz wypełnić zgłoszenie konkursowe dostępne na stronie www.helios.pl/wakacje2019. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 września 2019.

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl . Do zobaczenia na pozytywnych seansach!

Drukuj
Prześlij dalej