Tczewscy strażacy zbierają na fantoma. Pomożemy?

(fot. mat. prasowe )
Tczew - Tczewscy strażacy zbierają na fantoma. Pomożemy?
Tczewscy strażacy ochotnicy zbierają środki na zakup fantoma ratowniczego. Całość kosztuje 1600 zł - i posłuży m. in. organizowaniu zajęć z pierwszej pomocy dla najmłodszych tczewian. Pomożemy?

Celem akcji jest uzbieranie środków na zakup fantoma ratowniczego BRAD z ruchomą żuchwą do prowadzenia zajęć z I pomocy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz utrzymywania sprawności bojowej strażaków OSP Tczew.

- Po raz kolejny zwracamy się do Państwa - osób prywatnych, zaprzyjaźnionych firm i Instytucji, które niejednokrotnie wspierały i w dalszym ciągu wspierają nas finansowo, rzeczowo oraz dobrym słowem, z prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy na zakup sprzętu ratowniczego, dzięki któremu jeszcze skuteczniej i sprawniej będziemy mogli pomagać wszystkim tym, którzy takiej pomocy będą potrzebować. - informują strażacy.


Ochotnicza Straż Pożarna Miasta Tczewa została założona w 1896 roku i niedawno obchodziła 120-lecie działalności.

OSP Tczew jest Jednostką Operacyjno-Techniczną (JOT) włączoną do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego specjalizującą się w ratownictwie wodno-nurkowym i wysokościowym.

Akcja jest prowadzona za pośrednictwem strony zrzutka.pl - link tutaj .

[Aktualizacja]:


Strażacy dziękują wszystkim ludziom dobrej woli, którzy włączyli się w zbiórkę - wymaganą kwotę udało się zebrać już około 11.30! W imieniu mundurowych - dziękujemy!

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • kik_gość

  11.08.2017, 16:35

  Pieniądze już zebrano

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • kik_gość

  11.08.2017, 16:50

  Już zebrano

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • -1

  Amen_gość

  11.08.2017, 17:49

  Drogi w utrzymaniu kapelan tczewskich strazakow ksiadz Malinowski niech da co wzial i nie bedzie trzeba zbiorek robic.A drogi jest.O czym informuja parafianie.

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx6.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA