Mieszkańców Suchostrzyg odwiedził święty Mikołaj

Na Suchostrzygi przyszedł święty Mikołaj (fot. Tcz.pl)
Tczew - Mieszkańców Suchostrzyg odwiedził święty Mikołaj

zobacz galerię zdjęć: 7
Na tczewskim osiedlu Suchostrzygi czuć już atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Tuż po zmroku zaświeciły się lampki na bożonarodzeniowej choince, a najmłodszych mieszkańców tej części miasta odwiedził święty Mikołaj.

Na imprezę na terenie zielonym przy blokach na Armii Krajowej przyszła spora grupa mieszkańców. Była to już dwunasta edycja imprezy:

- Dla maluchów, które przyszły nas odwiedzić, przygotowaliśmy maskotki i słodycze. W tym roku mamy 120 paczek, dzięki pomocy ludzi dobrej woli. To wspaniałe uczucie widzieć tyle uśmiechniętych buzi. - mówiła w imieniu organizatorów radna Gertruda Pierzynowska.


Z kolei Kierownik SDK Magdalena Tomaszewska podkreślała, że impreza służy integracji Suchostrzyg.

Była też niespodzianka w postaci pokazu fajerwerków, przygotowanego przez Marka Byczkowskiego. Impreza zakończyła się wspólnym śpiewaniem kolęd.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +7

  Trututu_gość

  06.12.2018, 18:00

  To nie św Mikołaj tylko krasnal z Coca-coli. Św Mikołaj wygląda inaczej.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx5 
 • +5

  gosc_gość_gość

  06.12.2018, 18:04

  fajnie

  bardzo fajnie pani radna to prawdziwy samorządowiec .Wyborcy to doceniają i stąd jest liderką jesli chodzi o wyniki wyborów.To bardzo dobrze ,że sa tacy ludzie.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx3 
 • +3

  Jaromir Perun II_gość

  06.12.2018, 19:40

  ...

  Pytanie tylko, czy trzeba być radną, żeby organizować takie inicjatywy? Wielu społeczników również angażuje się w życie Tczewa podobnymi inicjatywami i nie pcha się do Rady Miejskiej. Dużo głosów ma, bo przez wszystkie epoki geologiczne była nauczycielką, a w samorządowych ludzie głosują na znane twarze.

  Cytuj
  IP: 5.173.xx7.xx0 
  +5

  tczewianka_gość_gość

  06.12.2018, 20:11

  Dobry samorządowiec bo wychowana i działająca w komunie.

  Cytuj
  IP: 83.23.xx0.xx4 
 • +1

  gosć_gość_gość

  07.12.2018, 10:36

  To prawda, Pani Pierzynowska jest liderką jeżeli chodzi o głosy wyborców ale dba tylko o swoich sąsiadów, zapomina , że głosowali na nią inni mieszkańcy osiedla dla, których nic nie robi. Wszystkie imprezy organizuje w obrębie swojego miejsca zamieszkania, na te imprezy zaprasza mieszkańców ul. Armii Krajowej, ewentualnie ul. Jagiełły . Takie spotkanie Mikołajkowe powinna zorganizować przy pięknej fontannie na skwerze przy ul. Żwirki.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx3 
 • +2

  gość_gość

  07.12.2018, 10:45

  p nauczyciel

  pamiętam z SP 3 .....na lekcji pani pedagog nie był byś taki mądry..... Jaromir...oj...oj..

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
 • +1

  Stefania 50_gość_gość

  08.12.2018, 18:02

  Zawody dla maluchów

  Chciałam przypomnieć temu gościowi, który twierdzi, że pani Pierzynowska robi tylko dla części osiedla, ale ostatnia kadencja była jednomandatowa, a więc robiła dla swojego okręgu. Mimo to pamiętam,jak w sierpniu robiła zawody przy Żwirki dla małych dzieci na hulajnogach i to właśnie dla wszystkich dzieci. Widziałam osobiście jak wywieszała zaproszenia w budynkach tbs. Pytam, gdzie są radni z tych terenów, wypoczywali na Maderze.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx0.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.