Kuba ma raka. Potrzebuje pomocy teraz albo nigdy...

Kuba
Tczew - Kuba ma raka. Potrzebuje pomocy teraz albo nigdy...
"Przyjaciele, znajomi i dobrzy ludzie,

Na tym świecie jest z nami wspaniała dusza, która została przez los zmuszona do nierównej walki, walki o własne życie. Po kilku miesiącach cierpień okazało się, że leczenie które otrzymała nie poskutkowało. Ta dusza nosi imię Jakub i potrzebuje, aby świat zareagował i to jak najszybciej. Gdy już słońce chyliło się ku zachodowi, malały siły i malała wiara to pojawił się ostatni promień, promień nadziei.

Kuba został przyjęty do niemieckiej kliniki, jednak wiąże się to z ogromnymi kosztami.

Najpierw 6000 euro (prawie 30 000 zł potrzebne jest na dziś 25.04.22), za 2 tygodnie kolejne 4000 euro (ponad 18 000 zł).


Koszt transportu medycznego to dodatkowe 7000zł, Jakub nie jest w stanie już się sam poruszać i sama podróż będzie dla niego już bardzo niebezpieczna.

Oszacowaliśmy, że minimalna kwota, którą musimy zebrać, aby uratować Kubie życie to 120 000 złotych.

Kuba ma raka, kolejny raz walczy z tą chorobą. Raz już wygrał, teraz walczy już od pół roku ale chemioterapie nie pomogły. Wyżej wymieniona klinika jest ostatnią nadzieją.

Wierzymy, że razem możemy odwrócić jeszcze losy tej walki. Wierzymy, że będziemy mogli cieszyć się tym, że Kuba jest wśród nas, że jest szczęśliwy i będziemy chodzić dumni, że uratowaliśmy życie wspaniałem człowiekowi. Jesteśmy przekonany, że na tym świecie jest wystarczająco dużo dobrych ludzi, aby zebrać te pieniądze.

Dziękujemy każdemu z całego serce, kto nie przeszedł obojętnie obok tej tragedii, która dotknęła Kubę i jednocześnie całą jego Rodzinę" - rodzina Kuby
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...