Śpiewały i recytowały dla mam

Dla mam zaśpiewały dzieci z jedenastki (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Śpiewały i recytowały dla mam
W siedzibie "Fundacji dla Tczewa" odbyły się uroczyste obchody Dnia Matki. Nie zabrakło występów muzycznych najmłodszych tczewian, a także popisów recytatorskich. Kolejne spotkanie zostanie poświęcone profilaktyce zdrowotnej.

Podczas uroczystego koncertu z okazji Dnia Matki m. in. wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 - 18-osobowy zespół fletowy, który wykonał m. in. "Odę do radości". Na scenie zaprezentowała się także wokalistka Oliwia Raduńska. Zespół przygotowała nauczycielka muzyki Ewa Czapiewska. Z kolei recytacją wiersza dedykowanego mamom rozpoczęła swój występ Malwina Gil - uczennica V klasy SP nr 2 oraz uczennica IV klasy Muzycznej Szkoły Podst.im. J.Garści w Tczewie, która od 5 lat uczy się gry na pianinie. Izabela Szumal - wokalistka, uczennica I kl. LO im. M. Curie Skłodowskiej - zaśpiewała 2 piosenki - Alleluja Aleksandy Burke oraz filmową Pocahontas. Trzy utwory na fortepianie zagrał też Jacek Dworakowski - absolwent Szkoły Muzycznej. Na zakończenie zaśpiewała Wiesława Quella przy akompaniamencie Michała Olejnika znane już tczewianom utwory z repertuaru Edyty Gepert oraz Kasztany z repertuaru Edyty Górniak. Koncert dedykowany był wszystkim mamom, a osobiste życzenia w formie wiersza zadedykowała Teresa Konarska. Na zakończenie wspólnie zaśpiewano piosenki znane i lubiane przez mamy.

"Fundacja dla Tczewa" zaprasza na kolejne spotkanie - w czwartek, 10. czerwca, o godz. 18:15 odbędzie się spotkanie na temat zabiegów kosmetycznych i roli masażu w zachowaniu młodości prowadzone przez Magdalenę Gałkę oraz Esterę Reszkę z gabinetu "Nefretete". Odbędzie się też zakończenie I cyklu spotkań w ramach programu profilaktyki zdrowotnej realizowanego we współpracy ze Starostwem Powiatowym. Impreza odbędzie się przy muzyce, poczęstunku i zabawie.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia