Zalicytuj pióro europosła Jarosława Wałęsy i pomóż innym


odbyło się
14
12.2011
Środa
Tczew - Zalicytuj pióro europosła Jarosława Wałęsy i pomóż innym
Tylko do końca bieżącego roku można licytować pióro przekazane przez europosła Jarosława Wałęsę na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Tczewie. Dochód z licytacji zostanie przekazany organizacji, która na co dzień zajmuje się wyrównywaniem szans osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Pióro marki marki "Parker" przekazane przez Jarosława Wałęsę osiągnęło już cenę 200 złotych. Poważne oferty kupna można kierować przez telefon - 58 531 66 48 oraz e-mail: kolo_psouu_wtz_tczew@wp.pl

- Każda złotówka, z licytacji zostanie przekazana na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym naszego ośrodka. Zachęcamy wszystkich do licytacji - mówią organizatorzy.

Celem stowarzyszenia, które zostanie wsparte środkami z licytacji, jest m. in. działanie na rzecz wyrównywania szans osób niepełnosprawnych intelektualnie, tworzenie warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenie ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym oraz wspieranie ich rodzin, a także tworzenie warunków włączania osób niepełnosprawnych w tok normalnego życia społecznego z zapewnieniem im odpowiedniego wsparcia oraz prowadzenie różnorodnych usług w zakresie rehabilitacji, terapii, edukacji, rewalidacji i terapii. Więcej na www.psouutczew.cba.pl .
Drukuj
Prześlij dalej