Tczewskich melomanów czeka nie lada gratka. W Artystycznym Zagłębiu CKiS usłyszymy największe polskie przeboje w ciekawych aranżacjach.
Adam Czerwiński MAP
Kiedy Byłem
Przeboje Stulecia!
Skład zespołu:
Piotr Lemańczyk - bass www.piotrlemanczyk.com
Marcin Wądołowski - gitary, wokal www.marcinwadolowski.com
Adam Czerwiński - perkusja www.adamczerwinski.com
Płyta, którą nagraliśmy, to próba przypomnienia kilkunastu wybitnych Polskich piosenek z ubiegłego stulecia. Zagraliśmy miedzy innymi: Byłaś Serca Biciem Andrzeja Zauchy, Jej Portret Bogusława Meca, Pod Papugami Czesława Niemena, Kulig Skaldów, Modlitwę Tadeusza Nalepy i wiele innych.
Utwory te są specjalnie zaaranżowane na nasz skład. Znajdziecie tam trochę dobrego jazzu, pięknie brzmiącej muzyki akustycznej oraz rock&rolla. Staramy się utrzymać wspaniały klimat i emocje tych piosenek, jednocześnie tchnąć w nie nowego ducha.
Gościem specjalnym, który zaśpiewał i zagrał w jednym z utworów jest Grzegorz Skawiński.
Klub Muzyczny - Artystyczne Zagłębie CKiS
Bilety: 25 zł
24. listopada
Godzina 19:00
https://web.facebook.com/events/1665747593529261/
Nie przegap tego, co dzieje się w Tczewie! Sprawdź kalendarz imprez i wydarzeń i bądź zawsze na bieżąco z koncertami, spektaklami, festynami i innymi atrakcjami. Możesz też dodać swoje wydarzenie.
Adam Czerwiński MAP
Kiedy Byłem
Przeboje Stulecia!
Skład zespołu:
Piotr Lemańczyk - bass www.piotrlemanczyk.com
Marcin Wądołowski - gitary, wokal www.marcinwadolowski.com
Adam Czerwiński - perkusja www.adamczerwinski.com
Płyta, którą nagraliśmy, to próba przypomnienia kilkunastu wybitnych Polskich piosenek z ubiegłego stulecia. Zagraliśmy miedzy innymi: Byłaś Serca Biciem Andrzeja Zauchy, Jej Portret Bogusława Meca, Pod Papugami Czesława Niemena, Kulig Skaldów, Modlitwę Tadeusza Nalepy i wiele innych.
Utwory te są specjalnie zaaranżowane na nasz skład. Znajdziecie tam trochę dobrego jazzu, pięknie brzmiącej muzyki akustycznej oraz rock&rolla. Staramy się utrzymać wspaniały klimat i emocje tych piosenek, jednocześnie tchnąć w nie nowego ducha.
Gościem specjalnym, który zaśpiewał i zagrał w jednym z utworów jest Grzegorz Skawiński.
Klub Muzyczny - Artystyczne Zagłębie CKiS
Bilety: 25 zł
24. listopada
Godzina 19:00
https://web.facebook.com/events/1665747593529261/
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.










![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/81be33-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)


















Komentarze (8)
dodaj komentarz
MAX_gość
21.11.2018, 18:54
A mongolski metal? http://www.youtube.com/watch?v=v4xZUr0BEfE
Ania_gość
21.11.2018, 22:58
1:13 Ja chce takie buty - są cool
King Kong_gość
21.11.2018, 19:58
To lepsze. http://www.youtube.com/watch?v=B9FzVhw8_bY
Marian_gość
21.11.2018, 21:12
Tczewski ckis sięgnął dna już jakiś czas temu. Za nowych rządów chyba nie byłem ani razu, za poprzednich dyrektorów średnio co dwa miesiące można było obejrzeć lub posłuchać naprawdę coś dobrego.
Elwira_gość
21.11.2018, 22:40
To jeszcze nic. Niedługo grudzień - obudzą się "artyści", o których już myśleliśmy że nie żyją, by śpiewać kolędy. Gwiazdy typu Antkowiaka, Leszczy czy Golców oraz nazwiska z talent-showów z TV.
Magda_gość
21.11.2018, 22:51
Do tego będą występy "gwiazd" z TVS - czyli ci co tak śmiesznie "godają" i nie potrafią mówić po polsku.
Adamo _gość
21.11.2018, 22:07
Dno serdeńko- dno .....erzatz ...
Dno serdeńko - dno-ersatz cholera nie sztuka ! Mamy takie czasy jak głosowaliśmy ! Nic sie tu nie zmieni ,bo kultura to nie administracja ,spolegliwość i wierność ,mierność ! Tu trzeba burzy ,ognia ,szaleństwa i ... talentu ! Komu w sercu nie gra artyzm to niech piecze chleb powszedni ! Dyrektor musi mieć to ...coś ! Trzeba płonąć, aby innych rozpalać ! Było dwóch Dyrektorów -ale to już było !
123_gość
22.11.2018, 06:39
Nie lada gratka..
Nie można przegapić.. Jaki prezydent - takie miasto.. i taka kultura..