Podglądali policję "od kuchni"

Młodzież poznała tajniki pracy policji (fot. KPP Tczew)
Tczew - Podglądali policję "od kuchni"
Tczewscy policjanci po raz kolejny włączyli się do programu edukacyjno-wychowawczego pn. "Dzień Przedsiębiorczości". Dzięki skierowanej do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych akcji, uczniowie mieli możliwość poznać specyfikę zawodu policjanta.

Komendę Powiatową Policji w Tczewie odwiedziła w ostatni czwartek (22.03) młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie. Uczniowie w trakcie kilkugodzinnego spotkania mieli możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o zawodzie policjanta i zapoznania się w praktyce z jego specyfiką.

- Młodzież zdobyła też informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach, które są niezbędne do pełnienia służby w Policji. Duże zainteresowanie wzbudziła również wizyta u technika kryminalistyki, który prezentował tajniki swojej pracy. - zdradza asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji. - Program "Dzień Przedsiębiorczości" ma pomóc młodym ludziom w podejmowaniu trafnych decyzji przy planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Mamy nadzieję, że ta wizyta pozwoliła skonfrontować im wyobrażenia z rzeczywistością i pokazała na czym "od kuchni" polega służba w Policji.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • -3

  kajot551_gość

  26.03.2012, 08:27

  Policja

  Gdyby przyszli w zwykly dzien i chcieli zglosic np.kradzież rowera to dopiero by zobaczyli ;brak papieru,dlugopisu ,kalki ,maszyny do pisania /zabytki lat 70-tych ,komputery wlasne niektórych policjantów.Sami policjanci by odradzali po co pisac i tak nic nie da ,szkoda czasu,może sami poszukamy,bo w tym balaganie,niedoinformowaniu oni nie mogą znalezc NICZEGO ,chyba że przez przypadek ktoś życzliwy przyniesie.Nieporadnosc policji brak skutecznego dzialania ,poziom intelektualny dużej czesci PORAZAJACY czesto bez psa sami nie mogą trafić na komende.KOM-KOM-bede.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx4 
 • +1

  ._gość

  26.03.2012, 13:23

  kto ty jesteś ?

  --- Treść komentarza została usunięta przez Moderatora serwisu ---

  Cytuj
  IP: 77.115.xx8.xx6 
  -3

  _gość

  26.03.2012, 14:35

  Do "kto ty jesteś"

  Twój komentarz jest na poziomie tczewskiego Policjanta, który zapewne jest jego autorem.

  Cytuj
  IP: 94.231.xx2.xx5 
  +3

  ._gość

  26.03.2012, 14:51

  A TY

  do mszy służyłeś ?

  Cytuj
  IP: 77.115.xx8.xx6 
  +2

  ._gość

  26.03.2012, 15:19

  usunięty wpis korekta

  wypieszczony ministrant ,a nie zgw........y

  Cytuj
  IP: 77.115.xx8.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia