Spełniło się marzenie 6-letniego Damiana, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie

(fot. mat. prasowe )
Tczew - Spełniło się marzenie 6-letniego Damiana, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie
Każda osoba odwiedzająca stronę internetową Fundacji Mam Marzenie za pośrednictwem specjalnego paska wpłat może przelać darowiznę, która zostanie przekazana na realizację marzeń podopiecznych fundacji. W ten właśnie sposób udało się spełnić marzenie 6-letniego Damiana z Tczewa, który pragnął dostać laptopa.

Pod koniec listopada udało się spełnić marzenie Damiana z Tczewa, podopiecznego trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Chłopiec bardzo pragnął otrzymać laptop, z którego będzie mógł korzystać podczas długich pobytów w szpitalu.

- Odwiedziliśmy chłopca w jego domu. Damianek nie spodziewał się naszej wizyty, więc sprawiliśmy mu ogromną niespodziankę. Chłopiec otrzymał wymarzonego laptopa wraz z grą symulującą farmę, podczas instalacji której skakał z radości na kanapie - mówi Joanna Wiśniewska, wolontariuszka trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie - Jestem pewna, że Damianek zapamięta, że nigdy nie należy przestawać marzyć, bo marzenia naprawdę się spełniają - dodaje Wiśniewska.

Marzenie 6-letniego Damiana udało się spełnić dzięki darowiznom, które zostały przekazane za pośrednictwem specjalnego paska wpłat na stronie www.MamMarzenie.org . Obecnie każda osoba odwiedzająca stronę internetową Fundacji Mam Marzenie za pośrednictwem tego paska może przelać darowiznę, która zostanie przekazana na realizację marzeń podopiecznych fundacji.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia