Uwaga konkurs! Czekają wejściówki na Off Jazz Festival

Off Jazz Festival (fot. mat. CKiS)
Tczew - Uwaga konkurs! Czekają wejściówki na Off Jazz Festival
Centrum Kultury i Sztuki już teraz zaprasza na szczególną atrakcję dla miłośników jazzu i muzyki alternatywnej. W dniach 21-23 października odbędzie się kolejna, już czwarta edycja Off Jazz Festivalu. W tym roku zaplanowano wiele atrakcji - na tczewskiej scenie wystąpi m. in. Gaba Kulka, Władysław Komendarek, czy zespół Snowman. Dla naszych internautów mamy podwójny karnet uprawniający do udziału we wszystkich festiwalowych imprezach.

Tczewski festiwal stanowić ma off-jazzową propozycję, łączącą jazz z innymi gatunkami muzycznymi (m.in. muzyką elektroniczną, etniczną, rockową) oraz z różnymi dziedzinami sztuki (tym razem sztuka wizualna i audiowizualna). W tym roku na festiwalu usłyszymy Gabrielę Kulkę oraz Konrada Kucza w projekcie KUCZ/KULKA, Władysława "Gudonisa" Komendarka (z legendarnej grupy "Exodus"), zespół Snowman, Wojtka Staroniewicza ze swoim projektem, w którym wystąpią m.in. Lary Okey Ugwu oraz Przemek Dyakowski.

KARNET FESTIWALOWY na wszystkie wydarzenia 35 zł - rezerwacje i bilety CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, Tczew lub 058 531-07-07
info: www.ckis.tczew.pl

Gaba Kulka i Konrad Kucz - Kucz/Kulka "Got a Song" (oficjalny teledysk)


Konkurs dla internautów

Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę na festiwal. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "konkurs - OFF Jazz" i odpowiesz na pytanie - W jakich projektach oprócz KUCZ/KULKA udziela się w tym roku GABA KULKA - prosimy wymienić co najmniej jeden. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl do środy, 20 października, do godziny 9.00. W mailu należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą telefoniczną.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem.

Wszystkim dziękujemy za udział. Zwycięzcami zostali:

Leszek Sadowski,
Agata Piekut.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Uczestnik_gość

  21.10.2010, 12:31

  Nagroda

  Dlaczego nie jest napisane kto wygrał?

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx9.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia