Jubileusze mieszkańców Gminy Tczew

(fot. gmina-tczew.pl)
Tczew - Jubileusze mieszkańców Gminy Tczew
W Urzędzie Gminy odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu mieszkańców Gminy Tczew. Wójt Gminy Tczew Roman Rezmerowski zaprosił pary małżeńskie obchodzące 50-lecie, 55-lecie, 60-lecie oraz 65-lecie pożycia małżeńskiego. Te wspólnie spędzone lata to niewątpliwie symbol wierności i prawdziwej miłości, który stanowi przykład dla młodych pokoleń, jak należy kroczyć wspólnie przez życie. To dowód na to, że można dochować złożonej sobie przed wieloma laty przysięgi małżeńskiej.

Uhonorowani zostali również mieszkańcy gminy, którzy obchodzili 85 i 90 urodziny. Za dożycie tak pięknego i godziwego wieku należą się wielkie słowa uznania, które Wójt Gminy Tczew skierował do jubilatów, podziwiając przy tym ich pogodę ducha i uśmiech na twarzy.
Jubileusze to szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co zostało osiągnięte w ciągu życia. Zaproszeni goście opowiadali jak poznali swoją drugą połowę, a także pochwalili się ilością posiadanych dzieci, wnuków i prawnuków.
Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty i pamiątkowe zdjęcia. Nie mogło zabraknąć tradycyjnej lampki szampana. Wszyscy jubilaci otrzymali również gratyfikację pieniężną od Wójta Gminy Tczew. Podczas uroczystości obecna była Pani Agnieszka Panek Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat i kolejnych rocznic pełnych zdrowia i spokoju.

Złote Gody (50-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili:
Maria i Franciszek Wendt z Małżewa,
Teresa i Paweł Czarneccy z Miłobądza,
Agnieszka i Stanisław Chebdzińscy z Wędków,
Jadwiga i Roman Masiak ze Szpęgawy,
Elżbieta i Marian Kusio z Zajączkowa.


Szmaragdowe Gody (55-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili:
Kazimiera i Mieczysław Tarasek z Knybawy,
Elżbieta i Leonard Hoppe z Miłobądza.

Diamentowe Gody (60-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili:
Teresa i Józef Niemas z Bałdowa.

Żelazne Gody (65-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili:
Bogusława i Leon Raińscy z Miłobądza.

85 urodziny obchodzili:
Amelia Czocher z Miłobądza,
Franciszka Kozikowska z Turza.

90 urodziny obchodzili:
Józefa Stelmach z Turza,
Helena Malkus ze Swarozyna,
Józef Gill z Miłobądza.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  EFAS _gość Tczew _gość_gość_gość

  04.02.2018, 06:01

  WÓJT PO PODWYSZCZCE

  NO JAK TAM WÓJCIE Z TYMI AFERAMI TWOIMI CZY JUŻ WIESZ ŻE W TYM ROKU CI SIE WSZYSTKO SKOŃCZY I CZAS BĘDZIE OPUŚCIĆ KORYTO !!

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx5.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.