Policjanci zapraszają na debatę

Debata społeczna (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci zapraszają na debatę
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie 27 marca br. o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Tczewskiej organizują debatę społeczną pod hasłem: "Cyberzagrożenia".

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Tczewie wraz z dyrekcją Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Tczewskiej oraz kierownikiem Zespołu Kuratorów dla Nieletnich Sądu Rejonowego w Tczewie zapraszają wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.

-
Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Tczewie jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod uspołeczniania działań jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu. Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy 27 marca br. o godzinie 9.00 do Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Tczewskiej.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +11

  EkO_gość

  25.03.2019, 08:54

  ponawiam pytanie

  Pytanie zadałem już kiedyś, ale nie doczekałem się odpowiedzi. Mianowicie, dlaczego tego typu debaty organizuje się w środku tygodnia w godzinach porannych, kiedy to większość ludzi nie ma możliwości wzięcia w nich udziału? Proszę spojrzeć na zdjęcie dodane przez redakcję. Na próżno szukać tam młodych... Policja celowo organizuje to w taki sposób? Mija się to z celem. Pic na wiodę.

  Odpowiedz
  IP: 85.198.xx9.xx8 
 • -4

  qwefawef_gość

  25.03.2019, 13:17

  dadad

  Proste bo policjanty nie mają czasu kiedy indziej i tyle

  Cytuj
  IP: 84.157.xx3.xx9 
 • +5

  Jur_gość

  25.03.2019, 09:06

  Godzina

  Zgadzam się z komentarzem zamieszczonym wcześniej. Mam wziąć wolne żeby tam się znaleźć? Czy tylko emeryci i bezrobotni mają możliwość swobodnego wypowiadania się?

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx4.xx2 
 • +4

  gość_gość

  25.03.2019, 09:42

  debata

  proszę o aktualne zdjęcia z tego co pisaliście niedawno to ten pan przemawiający jeżeli dobrze pamiętam Komendant Cybula już jest emerytem, co do godzin to się zgadza za wcześnie, kiedy zlikwidujecie starych tczewskich dilerów zatruwających nasze dzieci, a wy tylko łapiecie małolatów z gramem, dlaczego nie chcecie uderzyć w hurtowników......

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
 • ŁUPASZKO_gość_gość_gość

  25.03.2019, 10:58

  "a'la long"

  Hehe prawie więcej policjantów niż słuchaczy -buhaha -POLSKA to stan umysłu ...

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx2.xx4 
 • +1

  HermannBrunner_gość

  25.03.2019, 19:27

  Debata debatę pogania

  Więcej debat niż zatrzymanych cyberprzestępców , ale tak po prawdzie kto w Wydziale Kryminalnym miałby tego dokonać ....

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA