Wypadki w Pelplinie, Bałdowie, Lubiszewie...

Wypadek w Lubiszewie (fot. OSP Turze)
Tczew - Wypadki w Pelplinie, Bałdowie, Lubiszewie...
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 27.05.2019 roku do 02.06.2019 roku zanotowano łącznie 38 zdarzeń, w tym 9 pożarów, 28 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy.

Ważniejsze zdarzenia


27.05.2019r. - Subkowy DK 91 - wypadek drogowy.
Na miejscu zdarzenia zastano wypadek 2 samochodów osobowych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, zakręceniu zaworu gazu w pojeździe, udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Na skutek zdarzenia 1 osoba została ranna. W likwidacji skutków wypadku zdarzeniu udział 2 zastępy z JRG Tczew i 1 z OSP Subkowy.

27.05.2019r. - Tczew Al. solidarności - wypadek drogowy.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastano wypadek 2 samochodów osobowych, jeden z pojazdów znajdował się na jezdni a drugi na parkingu przy markecie. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, usunięciu plamy oleju z drogi oraz sprzątnięciu jezdni. Na skutek zdarzenia 1 osoba została poszkodowana. W zdarzeniu brały udział 2 zastępy z JRG Tczew.

28.05.2019r - Bałdowo DK 22- wypadek drogowy.

Na miejscu zdarzenia zastano wypadek samochodu ciężarowego i motocykla. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Na skutek zdarzenia 1 osoba została poszkodowane. W likwidacji skutków wypadku brały udział 2 zastępy, po jednym z JRG Tczew i OSP Gniszewo.

29.05.2019r - Pelplin ul. Sambora - wypadek drogowy.

Kierujący BMW poruszając się ulicą Sambor w kierunku centrum stracił panowanie nad pojazdem uderzył w tył pojazdu zaparkowanego w zatoczce samochód osobowy Hyundai, a następnie odbijając się uderzył w blok mieszkalny nr.18. Będący na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy osobie poszkodowanej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, W działaniach brał udział 3 zastępy, po jednym z PJRG Pelplin, JRG Tczew, JRG Starogard Gdański.

02.06.2019r - Lubiszewo Tczewskie ul. Sambora - wypadek drogowy
Na miejscu zdarzenia zastano samochód osobowy, który uderzył w drzewo. osobowych, jeden z pojazdów znajdował się na jezdni a drugi na parkingu przy markecie. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Osobę poszkodowaną przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który zabrał ją do szpitala.. W działaniach brało udział po jednym zastępie z JRG Tczew i OSP Turze.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +13

  Bls bla bla_gość

  04.06.2019, 06:28

  Tu faktycznie same klasy piszą te artykuły... ,, Na miejscu zdarzenia zastano samochód osobowy, który uderzył w drzewo. osobowych, jeden z pojazdów znajdował się na jezdni a drugi na parkingu przy markecie. Działania straży pożarnej,, Jak już kopiuje ie tekst, to róbcie to poprawnie. Market w Lubiszewie. Hahaha.

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx6.xx0 
 • +1

  Nobody_gość

  04.06.2019, 09:58

  Nieumiejętne CTRL+C - CTRL+V

  Cytuj
  IP: 94.40.xx9.xx3 
 • -1

  lubiszewo_gość

  04.06.2019, 09:23

  wypadek

  Jakim cudem doszło do wypadku na zakręcie w Lubiszewie? Wiadomo coś na temat przyczyn zdarzenia?

  Odpowiedz
  IP: 78.133.xx2.xx2 
 • +1

  niestrazak_gość_gość

  04.06.2019, 20:17

  cud

  Cud to jest ze te wypadki sa tam tylko czasami. Droga jest bardzo waska i kreta. Nalezy jezdzic bardzo powoli i nie scinac zakretow- szczególnie tego za mostkiem. Czesto unikam tam wypadku zjezdzajac na pobocze. Smutne to.

  Cytuj
  IP: 178.235.xx5.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.