Starosta nagrodził ludzi kultury i sportu

Wręczenie nagród (fot. Tcz.pl)
Tczew - Starosta nagrodził ludzi kultury i sportu

zobacz galerię zdjęć: 13
21 kwietnia wręczono nagrody Starosty Tczewskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sportu. Sprawdź, kogo doceniły władze powiatu.

Nagrody Starosty Tczewskiego przyznawane są od roku 2007, ich celem jest przede wszystkim uhonorowanie i wsparcie artystów, twórców kultury, animatorów życia kulturalnego, sportowców i trenerów sportowych, oraz instytucji, organizacji pozarządowych i klubów sportowych, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju kultury i sportu na terenie Powiatu Tczewskiego.

W dziedzinie kultury nagrodzeni zostali:

1. Laura Dziąba za osiągnięcia w roku 2021 - animacja kultury




2. Oddział Kociewski Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego w Tczewie za całokształt działalności - animacja kultury

Nagrody w dziedzinie sportu:

KKS UNIA Tczew

Otylia Zawitowska
Srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików w jedynce dziewcząt

Zuzanna Lesińska
Srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików w czwórce podwójnej ze sternikiem dziewcząt

Klaudia Werenczak
Srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików w czwórce podwójnej ze sternikiem dziewcząt

Wiktoria Brzoskowska
Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików w czwórce podwójnej ze sternikiem dziewcząt


Natalia Kmieć
Zloty medal Mistrzostw Polski Młodzików w czwórce podwójnej ze sternikiem dziewcząt

Natalia Butlewska
Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików w czwórce podwójnej ze sternikiem dziewcząt

Mateusz Pawełek
Zloty medal Mistrzostw Polski Młodzików w czwórce podwójnej ze sternikiem chłopców

Miłosz Grzesiński
Zloty medal Mistrzostw Polski Młodzików w czwórce podwójnej ze sternikiem chłopców

Adam Kowalczyk
Zloty medal Mistrzostw Polski Młodzików w czwórce podwójnej ze sternikiem chłopców

Antoni Witka
Zloty medal Mistrzostw Polski Młodzików w czwórce podwójnej ze sternikiem chłopców

Mateusz Biskup
Szóste miejsce Igrzysk Olimpijskich w dwójce podwójnej mężczyzn

Mateusz Wojciechowski
Trener srebrnej medalistki Mistrzostw Polski Młodzików

Karol Arczewski
Trener srebrnych medalistek Mistrzostw Polski Młodzików

Mariusz Grubich
Trener złotych medalistów Mistrzostw Polski Młodzików w czwórce podwójnej ze sternikiem

KS Wisła

Patryk Litkiewicz
Trener srebrnego medalisty Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w boksie

Filip Karpiński
Srebrny medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w boksie

Bartłomiej Waruszewski
Trener brązowego medalisty Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w boksie

Maciej Szwindowski
brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w boksie

Damian Mielewczyk
Trener brązowej medalistki Mistrzostw Polski Młodzików w boksie

Patrycja Borkowska
brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w boksie


UKS Dwójka Tczew

Mariusz Marut
Trener medalistów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (Pięciobój Nowoczesny)

Konrad Banucha
Brązowy medalista Mistrzostw Polski do lat 14 (Pięciobój Nowoczesny) Zawodnik Kadry Narodowej

Victor Borycki
Złoty Medalista w klasyfikacji sztafet chłopców w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych
Zawodnik Kadry Narodowej (Pięciobój Nowoczesny)

Grupa Mieszkańców

Rafał Górski

Trener Darii Górskiej - zdobywczyni 4 złotych medali, 1 srebrnego i 1 brązowego w Mistrzostwach Polski Juniorek - tenis ziemny

Daria Górska
Mistrzostwa Polski Juniorów:
4 złote medale, 1 srebrny medal,
1 brązowy medal - tenis ziemny



Sportowy Klub Karate SENSHI

Miłosz Sabiecki
Udział w Mistrzostwach Świata Seniorów w karate WKF
Mistrz Polski w kategorii seniorów

Miejski Klub Pływacki - Szczecin


Nikodem Wieczorkowski
I miejsce w pływaniu długodystansowym w kat. 17-18 lat - Mistrzostwa Polski
III miejsce w pływaniu długodystansowym w kat. OPEN - Mistrzostwa Polski

Grupa Mieszkańców

Nathaniel Chabowski
II miejsce w pływaniu w sztafecie letnie i zimowe Mistrzostwach Polski Juniorów

KS Bloczek Team

Magdalena Głodek
VIII miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Europy
III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorek

Patryk Zwada
III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
IX miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów

Agata Kazimierczak
Uczestniczka Mistrzostw Świata Juniorek
I miejsce Mistrzostwa Polski Juniorek
II miejsce Mistrzostwa Polski Seniorek
VIII miejsce Mistrzostwa Europy Juniorek

Jakub Banaszak
XII miejsce - Mistrzostwa Europy
V miejsce - Mistrzostwa Polski Seniorów
I miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów

Patrycja Strzelczyk
V miejsce - Mistrzostwa Świata Juniorek
II miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorek
I miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorek
III miejsce - Mistrzostwa Polski Seniorek

Szymon Wróbel
II miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów
VII miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów

Natalia Blok
Trener: P. Strzelczyk, M. Głodek, A. Kazimierczak

Adam Blok
Trener: J. Banaszak, S. Wróbel, P. Zwada

Miłosz Ptaszkowski
Trzecie miejsce Mistrzostw Polski Karate WKF w kategorii Juniorów Młodszych

Filip Myga
Trzecie miejsce Mistrzostw Polski Karate WKF w kategorii Juniorów Młodszych
UKS Piątka Tczew

Aleksander Mazur
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - I miejsce
Nieoficjalne Mistrzostwa Polski chłopców - I miejsce
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (ranga mistrzostwa Polski) - III miejsce z Kadrą Pomorza

Klub Sportowy Trójmiejska Akademia TRIATHLONU

Monika Belczewska
IV miejsce - Mistrzostwa Świata w Paratriathlonie
II miejsce - Puchar Świata
III miejsce - Puchar Świata
I miejsce Mistrzostwa Polski
Powołana jest do Kadry Narodowej na 2022 r.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • +4

    x_gość

    22.04.2022, 14:33

    pozdrowienia dla pana Krawczykiewicza. wspanialy czlowiek

    Odpowiedz
    IP: 31.0.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.