Zaprojektuj ławkę zakochanych w Gniewie

(fot. gniew.pl)
Tczew - Zaprojektuj ławkę zakochanych w Gniewie
Burmistrz Miasta i Gminy Gniew ogłasza konkurs na projekt i usytuowanie ławki zakochanych, która stanie w Gniewie. Zainspiruj się wspaniałymi gniewskimi historiami miłosnymi Jana i Marysieńki czy rybaka do żony z legendy o powstaniu miasta i zaprojektuj jedyne w swoim rodzaju miejsce służące odpoczynkowi i miłym spotkaniom. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym romantyczny pobyt na Zamku w Gniewie. Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego.

Prace w formie papierowe, w formacie A4 dostarczyć można osobiście do Sekretariatu urzędu, natomiast projekty w formatach jpg, png, gif, pdf oraz o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi, przesłać należy pocztą elektroniczną na adres info@gniew.p l.

Projekt ławki, który najbardziej spodoba się jury konkursowemu, zostanie zrealizowany i wykonany w ramach współpracy z lokalnymi kowalami artystami.


Szczegóły w regulaminie konkursu.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  ta_gość

  21.02.2019, 12:06

  a obok ławka rozwodników po 5ciu minutach życia bycia razem pomysł z d**y wzięty

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.