5 osób w szpitalu po wypadku na A1, dzień później ofiara śmiertelna

Niebezpieczna A1
Tczew - 5 osób w szpitalu po wypadku na A1, dzień później ofiara śmiertelna
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 5. do 11. lipca zanotowano łącznie 37 zdarzeń, z czego 15 stanowią pożary, zaś 22 miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

7. lipca - Pożar altany na ogródkach działkowych położonych pomiędzy ulicą Malinowską a Prostą. Zastano całkowicie objętą ogniem drewnianą altankę ogrodową oraz częściowo palące się dwie szklarnie przylegające do altanki.

9. lipca - Narkowy, 49. km drogi nr 1, wypadek drogowy z udziałem samochodu osobowego Peugeot i ciągnika rolniczego Ford. Samochód ciężarowy (TIR), którego kierowca był sprawcą zdarzenia samowolnie odjechał z miejsca kolizji. Osób poszkodowanych nie było.

10. lipca - Barłożno, autostrada A1. Na miejsce objęte działaniami związanymi z zabezpieczaniem miejsca zdarzenia po kolizji dwóch aut osobowych, wpadł, koziołkując wzdłuż środkowej barierki, samochód JEEP. Przyczynił się do tego samochód BMW Combi jadący w tym samym kierunku. Ruch na Autostradzie został wstrzymany. Z pojazdu JEEP uwolniono matkę z dziećmi, kierujący wyszedł sam. Z pojazdu BMW Combi kierujący wyszedł o własnych siłach. W wyniku koziołkowania samochodu JEEP zostało poszkodowanych dwóch ratowników PSP, kobieta i dwoje dzieci. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratowniczego, który przetransportował ratownika z podejrzeniem urazu miednicy do szpitala w Starogardzie oraz dwie karetki pogotowia. Do szpitala przetransportowano łącznie 5 osób.

Śmiertelna ofiara na A1
Do tragicznego wypadku na autostradzie doszło również na terenie powiatu starogardzkiego. Do tragedii doszło tam w ostatnią niedzielę (11.07) - zginął 36-kierowca, czworo pasażerów, w tym troje dzieci w wieku 3-16 lat z obrażeniami trafiło do szpitalu. Do wypadku doszło na wysokości Kopytkowa. Rodzina pochodząca z Małopolski jechała osobowym passatem w kierunku Gdańska. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +6

  hmm

  13.07.2010, 12:07

  hm

  No tak, zrobiło się ciepło, czas zjeżdżania nad morze no i czas wypadków :( Ostrożniej !!

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -10

  polska_gość

  13.07.2010, 13:57

  HMm

  Te twoje komentarze są głupie

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx3.xx0 
 • +1

  C>K>M

  14.07.2010, 17:38

  Chyba pierwsza ofiara śmiertelna na A1?:/

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.