Solidarni z Ukrainą. Zbiórka dla organizacji humanitarnych

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Solidarni z Ukrainą. Zbiórka dla organizacji humanitarnych
W związku z eskalacją sytuacji za wschodnią granicą, ruszyła zbiórka na pomoc organizacjom humanitarnym działającym na rzecz Ukrainy. Zbiórka została utworzona przez Fundację Pomagam.pl. Wszelkie koszty związane z tą zbiórką pokrywa portal Pomagam.pl - 100% wpłaconej na zbiórkę kwoty trafia na fundusz solidarnościowy!

Obecna sytuacja na Ukrainie wymaga przede wszystkim działań politycznych, ale każdy z nas również może pomóc naszym sąsiadom, którzy będą musieli bronić swoich domów. Żeby zapewnić jak najskuteczniejszą pomoc, zebrane środki zostaną przekazane ukraińskim organizacjom zajmującymi się pomocą humanitarną. Osoby działające od lat w tym obszarze wiedzą najlepiej, jakiego dokładnie wsparcia będzie potrzebowała ludność cywilna w trakcie konfliktu.

"Wielokrotnie jeździłam na Ukrainę i jest to kraj bardzo bliski mojemu sercu. Jestem cały czas myślami ze znajomymi i przyjaciółmi z tego kraju, który znalazł się w bardzo ciężkiej sytuacji. Nie chcieliśmy siedzieć bezczynnie i tylko czytać coraz bardziej niepokojących wiadomości, więc zdecydowaliśmy się zrobić to, na czym znamy się najlepiej - zorganizować zbiórkę pieniędzy na pomoc osobom doświadczonym przez wojnę" - mówi Dobrosława Gogłoza, prezeska Fundacji Pomagam.pl.


Link do zbiórki: https://pomagam.pl/solidarnizukraina

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +4

  EkO_gość

  24.02.2022, 09:42

  spokojnie

  Z tą pomocą bym się wstrzymał, bo nie wiadomo do kogo trafi! Nikt nie wie, jakie są plany Putina i do czego dąży. Może się okazać, że zajmie lub podporządkuje sobie Ukrainę. Co wtedy? Do Rosji skierujemy "pomoc"?

  Odpowiedz
  IP: 82.160.xx7.xx5 
 • -18

  Daniel _gość

  24.02.2022, 09:49

  Dobra wiadomość. W końcu karma wróciła na Ukrainę. Ukrainiec nasz wróg.

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx6.xx0 
 • +7

  patologia szerzy sie_gość

  24.02.2022, 13:31

  Plaskoziemowcu, jak to nasze przyslowie mowi "glupi urodziles sie, glupszy umrzesz"

  Cytuj
  IP: 37.201.xx2.xx4 
 • -9

  sopel_gość_gość_gość_gość_gość_gość

  24.02.2022, 18:47

  decyzje

  Szkoda że w tv dziś nie ma filmu Wołyń

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA