Poblili małżonków i ich znajomego - grożą im 3 lata

Kobieta usiłowała dokonać rozboju na ulicy Obrońców Westerplatte (fot. archiwum)
Tczew - Poblili małżonków i ich znajomego - grożą im 3 lata
Policjanci z Komisariatu Policji w Gniewie zatrzymali wczoraj trzech sprawców pobicia. Napastnicy zaatakowali dwoje małżonków i ich znajomego. Teraz grozi im do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w Gniewie w nocy z soboty na niedzielę. Wówczas troje mieszkańców Gniewa - małżeństwo i ich znajomy - wracało ulicami Starego Miasta do domu.

- W pewnym momencie przechodnie zostali napadnięci przez trzech młodych mężczyzn, którzy dotkliwie ich pobili. - wyjaśnia asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji - Wczoraj funkcjonariusze z Komisariatu w Gniewie zatrzymali sprawców pobicia.

Napastnikami okazali się 18-letni mieszkaniec Gniewa oraz 24- i 26-letni mieszkańcy Skarszew. Teraz grozi im do 3 lat więzienia.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • _gość

  15.12.2009, 14:31

  Tylko 3 lata?

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx1.xx0 
 • C>K>M_gość

  15.12.2009, 17:32

  Z całym szacunkiem, ale za takie coś, gdy są świadkowie, to powinno być minimum 10 lat. Co innego jakaś bójka, gdy nie wiadomo kto zaczął a kto się bronił, ale za takie coś 10 lat.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx6 
 • mk_gość

  15.12.2009, 19:18

  grozi 3 - dostaną rok w zawiasach albo nic

  grozi 3 - dostaną rok w zawiasach albo nic - czasami żałuję, że nasze prawo nie jest surowsze i bardziej egzekfowalne - moze wtedy byłby spokój z napdami na normlanych przechodnów i bijatykami pseudokibiców

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx4.xx3 
 • ..._gość

  15.12.2009, 20:32

  Polskie prawo...

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx6.xx3 
 • Glanc_gość

  15.12.2009, 21:21

  mam nadzieje, ze niedlugo przejdzie ustawa liberalizujaca dostep do broni palnej i ureguluje sie rozsadnie kwestie obrony wlasnej

  Odpowiedz
  IP: 81.219.xx7.xx5 
 • mała mi_gość

  17.12.2009, 13:42

  proszę sobie wyobrazić ilu "nieodpowiedzialnych" żeby nie powiedzieć DEBILI!!!! miało by dostęp do broni!!!! to pogorszyłoby tylko sytuację która i tak nie jest już najlepsza!!! w USA są stany gdzie broń palna jest łatwo dostępna, i co można stwierdzić? każdej minuty ginie kilka osób w napadach przy użyciu broni palnej! z resztą sądzę że na temat przywileju posiadania broni palnej powinni wypowiedzieć się policjanci, którzy mimo tego że ją posiadają tak naprawdę nie mogą jej użyć! wszystko by się zmieniło gdyby policja miała większe prawa! teraz zanim użyją broni kilka razy muszą ostrzegać przestępce że ją użyją! a jak już użyją to muszą pisać tyle wyjaśnień że głowa boli!!! TO ABSURD!!!!! LUDZIE!!!!! u nas w kraju to przestępca ma większe prawa niż policja!!!! o i na dodatek ma lepiej bo w więzieniu może się sądzić że są nie godne warunki!!!! i dostają odszkodowania!!! a nasza policja marznie na posterunkach, nie mają czasem nawet na czym siedzieć, zarabiają grosze mimo że narażają każdego dnia życie a sprzęt w komisariatach to muzeum!!!! WIĘCEJ PRAWA DLA POLICJI!!! WIĘKSZE WYNAGRODZENIA!!! DOCEŃMY ICH PRACE!!! ZOBACZYCIE ŻE JAK TO SIĘ ZMIENI TO PRZESTĘPCY NIE BĘDĄ MIELI ŻADNYCH SZANS!!! I CO WAŻNE TO TO ŻEBY MIELI SWOJEGO PSYCHOLOGA BO TO NAPRAWDĘ CIĘŻKA I BARDZO STRESUJĄCA PRACA!!!!

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx6.xx6 
 • kiiziu1304

  20.12.2009, 09:15

  Dla takich bandziorów to powinna być odpowiednia kara nie więzienie bo to jest ze szkodą dla społeczeństwa!!!Powinni pracować ciężko na swoje utrzymanie a nie leżeć na pryczy więziennej i nic nie robić.To powinna być porządna resocjalizacja!!!

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • Pit_gość

  19.01.2010, 17:39

  BANDYCI !!!

  Za takie cos to dozywocie powinno byc, mlodociani bandyci coraz wiecej ich na ulicach !!!

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.