Będą targi dla seniorów. Czekają na wystawców do 16. września

Co piąty mieszkaniec Tczewa jest seniorem (fot. tcz.pl)
Tczew - Będą targi dla seniorów. Czekają na wystawców do 16. września
Co piąty mieszkaniec naszego miasta to osoba powyżej 60 roku życia, dlatego od lat nie brakuje tutaj inicjatyw dla seniorów. Teraz organizatorzy tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych zapraszają lokalne firmy do udziału w Tczewskich Targach Ludzi Złotego Wieku. Targi odbędą się 30 września w Centrum Kultury i Sztuki.

Inicjatywa stwarza możliwość prezentacji usług Państwa firmy skierowanych do osób starszych i niepełnosprawnych.

- Czekamy na firmy, które zainteresowane są prezentacją usług, produktów i ofert skierowanych do osób starszych, w zakresie aktywności i opieki, które mogą poprawić jakość ich życia. - wyjaśniają pomysłodawcy przedsięwzięcia.

Organizatorzy zapewniają nieodpłatnie przestrzeń wystawienniczą oraz promocję działania w lokalnych i regionalnych mediach. W celu potwierdzenia udziału w Targach proszą o zapoznanie się z Regulaminem Targów oraz wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego. Zgłoszenia do dnia 16 września 2011 r. należy odesłać pod adresem e-mail sekretariat@mops.tczew.pl , faksem pod numer 58 532-60-03 lub złożyć osobiście siedzibie MOPS w Tczewie przy ul. Armii Krajowej 39. Na Państwa pytania organizatorzy odpowiadają pod numerem 58 777-00-20 w. 57.

Targi realizowane są w Tczewie po raz pierwszy. Wpisane zostały do tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych - inicjatywy ustanowionej w 1990 r. przez Organizację Narodów Zjednoczonych. W naszym mieście obchody organizowane są od ponad pięciu lat. Tczew jest czwartym co do wielkości miastem w województwie pomorskim, w którym co piąty mieszkaniec jest osobą powyżej 60 roku życia.

Organizatorem obchodów jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie oraz Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Tczewie. Tegoroczne obchody dofinansowane są ze środków Gminy Miejskiej Tczew.
 
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  _gość

  09.09.2011, 13:42

  Kto z młodych ma możliwość, to spieprza z tego biednego miasta bez przyszłości. Dlatego taki procent osób po 60-tce.

  Odpowiedz
  IP: 213.17.xx8.xx5 
 • +1

  wredna_gość

  09.09.2011, 16:54

  Złoty wiek, tylko... złotówek brak.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx9 
 • +1

  prezes_gość

  10.09.2011, 16:10

  dzięń seniora

  daj seniorom troskę maleńką,aby XXI wiek nie był dla nich męką

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx9.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia