Na co do kina? W tym tygodniu Underworld i Sully

(fot. mat. prasowe )
Tczew - Na co do kina? W tym tygodniu Underworld i Sully
W tym tygodniu w kinach zobaczymy piątą część serii Underworld, będziemy świadkami dramatu pewnego pilota, przeżyjemy horror w diabelskim młynie oraz przeżyjemy niesamowitą przygodę z małym Kubo.

"Underworld: Wojny krwi" to już piąta odsłona popularnego cyklu o nieustających wojnach między Lykanami i Wampirami z Kate Beckinsale w roli głównej. Tym razem piękna Selena musi stawić czoła dręczącym ją wrogom z klanu Lykanów jak i zdradliwych Wampirów. Jej jedynymi sojusznikami są David (Theo James) i Thomas (Charles Dance).

"Sully" to dramatyczna opowieść o losach Chesleya Sullenbergera, pilota, który w 2009 roku wylądował uszkodzonym samolotem pasażerskim na rzece Hudson. W główną rolę wciela się Tom Hanks. Aktor spędzał czas z Sullenbergiem, by dokładnie sportretować odtwarzaną postać. W filmie pilot łodzi, która jako pierwsza dotarła na miejsce katastrofy jest rzeczywistym pilotem, który w 2009 naprawdę jako pierwszy dopłynął do samolotu. Jest to 35 wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda film.

"Diabelski młyn" postara się wystraszyć i obrzydzić każdego poszukiwacza mocnych wrażeń. Holenderska produkcja ukazuje losy grupki turystów, których autobus psuje się w okolicy posępnego, starego młyna. Okazuje się, że w młynie mieszka demoniczna postać rodem z przerażających legend.

Ostatnią propozycją kinową w tym tygodniu jest animacja stworzona w technice poklatkowej "Kubo i dwie struny". Film przygotowali mistrzowie techniki poklatkowej Laika Entertainment znani z takich tytułów jak "Koralina i tajemnicze drzwi" czy "Pudłaki". Osadzona w orientalnych klimatach opowieść przedstawia małego chłopca Kubo, który wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu magicznej zbroi swego ojca - największego samuraja w historii. Towarzyszyć bohaterskiemu chłopcu będą Małpa i Żuk.

Ponadto w repertuarze kinowym znajdziemy: animacje dla najmłodszych "Vaiana: Skarb oceanu" i "Trolle", komedię sensacyjną "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", komedię "Zły Mikołaj 2", przygodowy film fantasy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

Drukuj
Prześlij dalej