Na uroczystości żałobne pojedzie specjalny pociąg

Do Warszawy pojedzie specjalny pociąg (fot. tcz.pl)
Tczew - Na uroczystości żałobne pojedzie specjalny pociąg
Dodatkowe składy oraz pociągi kursujące według rozkładu dla dni roboczych - wszystko z powodu uroczystości żałobnych, które odbędą się w najbliższą sobotę w Warszawie. Z Pomorza pojedzie również specjalny pociąg.

W związku z zaplanowanymi w dniach 17 i 18 kwietnia uroczystościami żałobnymi i pogrzebowymi poświęconymi ofiarom katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, PKP Intercity wzmocni składy pociągów kursujących pomiędzy Warszawą, a największymi miastami Polski o dodatkowe wagony. Na tory wyjadą też m.in. pociągi kursujące wyłącznie w dni robocze. - informuje spółka PKP Intercity na swoich stronach internetowych.

Dla Pomorzan, którzy chcą uczestniczyć w uroczystościach żałobnych, PKP uruchomiło dodatkowe połączenie. O godzinie 3.10 wyjedzie ze stacji Gdynia Główna. Zatrzyma się na stacjach w Sopocie, Oliwie, Wrzeszczu, Gdańsku Głównym, Pruszczu Gdańskim i Tczewie. Na dworzec Warszawa Centralna skład dojedzie około godz. 12 (będzie jechał przez Toruń). W drogę powrotną z dworca Warszawa Centralna do Gdyni pociąg ten wyruszyć ma o godz. 17.40. Na miejscu spodziewany jest w niedzielę ok. godz. 1 w nocy.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • hehehe

  15.04.2010, 08:27

  ...

  jak by było pięknie gdyby te dodatkowe składy PKP zasponsorowała chcącym się pożegnać z Parą Prezydencką ...

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  maat__gość

  15.04.2010, 09:14

  Uroczystości pogrzebowe - Tczew

  Nigdzie nie mogę znaleźć informacji dotyczących przebiegu uroczystości pogrzebowych organizowanych w Tczewie. Czy mam rozumieć, iż władze Tczewa nie planują ŻADNYCH!!!!!! Czy to tak trudno było umieścić przed urzędem miasta tablicy ze zdjęciem pary prezydenckiej i listą pozostałych ofiar?! Nasze miasto nie wpadło na to, iż byłby to punkt w któruym można by było stawiać znicze i kwiaty! Mamy trzy maszty przed urzędem czemu flaga wisi tylko na jednym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD!!!!!!! PROSTACTWO!!!!!! Czy tak trudno zorganizować transmisję z uroczystości w Warszawie na telebimie np na placu Hallera?

  Odpowiedz
  IP: 79.189.xx0.xx0 
 • +5

  isztar

  15.04.2010, 09:50

  WSTYD

  Władze Tczewa wykazały się totalnym brakiem klasy! 1. Przed urzędem miasta stoją trzy maszty - flaga wisi tylko na jednym!!!! 2. Nie wyznaczono miejsca na składanie kwiatów i stawianie zniczy! 3. Nie wykonano "baneru" ze zdjęciem Pary prezydenckiej! 4. Nigdzie nie widzę informacji dot. przebiegu uroczystości pogrzebowych organizowanych w Tczewie a związanych z Pogrzebem Pana prezydenta! np.: transmisja na telebimie 5. Strona internetowa kolorowa jedynie maleńka czarna kokardka! kolejny raz władze okazały brak klasy

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +9

  hehehe

  15.04.2010, 12:43

  ...

  Kochani, podsumujemy osoby z Urzędu już niebawem podczas wyborów, po prostu ich nie wybierając, co Oni na niedzielę wywieszą dopiero flagi ?? masakra ...

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +3

  ..._gość

  15.04.2010, 15:53

  Takie miejsce zostało wyznaczone, jest nawet informacja na tcz, że składali tam kwiaty poseł i starosta.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx7.xx7 
 • +2

  Kolejarz_gość

  15.04.2010, 16:29

  Szkoda słów.

  Nie warto się pruć na forum. właściwym miejscem do wyrażania ocen jest urna wyborcza.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia