Płonęły budynki w Tczewie i Radostowie

Strażacy sprawdzali swoje możliwości (fot. tcz.pl)
Tczew - Płonęły  budynki w Tczewie i Radostowie
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 25. do 31. października zanotowano łącznie 21 zdarzeń, z czego 11 stanowią pożary, zaś 10 miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

26.10.2010 r. godz. 19:50, Tczew, ul. Nadbrzeżna - Pożar na poddaszu budynku mieszkalnego. W wyniku pożaru spaleniu uległa część konstrukcji i pokrycia dachu oraz część drewnianego stropu. W działaniach brały udział 3 zastępy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Tczewie.

28.10.2010r godz. 10:04, Bałdowo, droga nr 10474 - Najprawdopodobniej na wskutek nadmiernej prędkości kierujący samochodem osobowym Nissan Micra uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby. Pasażerkę ratownicy uwalniali przy pomocy narzędzi hydraulicznych. W działaniach brały udział 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Tczewie oraz 1 zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gniszewie.

29.10.2010 r. godz. 9:16 Radostowo, Gm. Subkowy - Prawdopodobną przyczyną pożaru budynku gospodarczego było zwarcie instalacji elektrycznej garażowanego w nim samochodu. Strażacy ugasili pożar podając jeden prąd wody na palący się samochód oraz zboże, które znajdowało się w budynku. W wyniku pożaru spaleniu uległ samochód marki Ford Fiesta oraz wyposażenie budynku. W działaniach brały udział 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Tczewie oraz 2 zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Subkowach.

30.10.2010 r. godz. 22:05, Tczew, ul. Łąkowa - Prawdopodobną przyczyną pożaru w piwnicy opuszczonego budynku było podpalenie znajdującej się w niej makulatury. Strażacy ugasili pożar jednym prądem gaśniczym wody. W działaniach brały udział 3 zastępy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Tczewie.
Drukuj
Prześlij dalej