Z kobietami o kobietach

Na spotkanie przybyła spora rzesza pań (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Z kobietami o kobietach
W siedzibie Fundacji dla Tczewa odbyło się ostatnio spotkanie, które miało pomóc paniom, które zmagały się z nowotworem, a także wszystkim przedstawicielkom płci pięknej, jakim zależy na utrzymaniu pogody ducha i dobrego wyglądu.

Gośćmi spotkania była ambasadorka Wielkiej Kampanii Życia Avon Kontra Rak Piersi - Maria Flisikowska oraz specjalistka do spraw wizażu - Beata Brejza. Do siedziby fundacji licznie przybyły panie "po czterdziestce" z Klubu Kobiet Aktywnych. Podczas spotkania przedstawiono informacje o programie profilaktyki zdrowotnej pt. "Razem z Amazonkami" realizowanym wspólnie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie. Z kolei Maria Flisikowska wygłosiła prelekcję na temat profilaktyki raka piersi, którą wsparła Fundacja.

- Takie spotkania są bardzo cenne dla ich uczestniczek. Panie wysłuchują cennych porad, wskazówek, ale przede wszystkim cieszą się z przebywania we wspólnocie. Najlepiej widać to po dużej frekwencji. - podkreśla Wiesława Quella, prezeska fundacji.

Panie skorzystały również z podpowiedzi wizażystki, która pokazała proste, ale bardzo przydatne na każdy dzień techniki makijażu. Miały również możliwość wysłuchania stylistki Hanny Leszczyny, która przekazała praktyczne rady dotyczące elegancji ubioru.
Drukuj
Prześlij dalej