Na spotkanie przybyła spora rzesza pań (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Z kobietami o kobietach

Z kobietami o kobietach

W siedzibie Fundacji dla Tczewa odbyło się ostatnio spotkanie, które miało pomóc paniom, które zmagały się z nowotworem, a także wszystkim przedstawicielkom płci pięknej, jakim zależy na utrzymaniu pogody ducha i dobrego wyglądu.

Gośćmi spotkania była ambasadorka Wielkiej Kampanii Życia Avon Kontra Rak Piersi - Maria Flisikowska oraz specjalistka do spraw wizażu - Beata Brejza. Do siedziby fundacji licznie przybyły panie "po czterdziestce" z Klubu Kobiet Aktywnych. Podczas spotkania przedstawiono informacje o programie profilaktyki zdrowotnej pt. "Razem z Amazonkami" realizowanym wspólnie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie. Z kolei Maria Flisikowska wygłosiła prelekcję na temat profilaktyki raka piersi, którą wsparła Fundacja.

- Takie spotkania są bardzo cenne dla ich uczestniczek. Panie wysłuchują cennych porad, wskazówek, ale przede wszystkim cieszą się z przebywania we wspólnocie. Najlepiej widać to po dużej frekwencji. - podkreśla Wiesława Quella, prezeska fundacji.

Panie skorzystały również z podpowiedzi wizażystki, która pokazała proste, ale bardzo przydatne na każdy dzień techniki makijażu. Miały również możliwość wysłuchania stylistki Hanny Leszczyny, która przekazała praktyczne rady dotyczące elegancji ubioru.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia