Kino Konesera. "Jutro będziemy szczęśliwi"

(fot. mat. prasowe )

odbyło się
14
06.2017
Środa
Tczew - Kino Konesera. "Jutro będziemy szczęśliwi"
W najbliższą środę, 14 czerwca o godzinie 18:30, w ramach Kina Konesera zapraszamy na film Jutro będziemy szczęśliwi.


Reżyseria: Hugo Gelin
Występują: Omar Sy, Clemence Poesy, Antoine Bertrand

Produkcja: Francja / Wlk. Brytania 2016, 118 min.
Zwiastun: http://www.helios.pl/33,Tczew/BazaFilmow/Szczegoly/film/8736/Jutro-bedziemy-szczesliwi

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na francuskiej riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin, jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. "To twoja córka" - mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat Samuela może runąć z dnia na dzień.

Zapytaj kasjera o Kartę Kina Konesera i kupuj bilety taniej!

ZAPRASZAMYKonkurs

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Kino" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem


Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Anna Brzozowska


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  gosia_gość

  13.06.2017, 13:18

  polecam

  Byłam, na tym filmie, jest naprawdę fajny..polecam :)

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx8.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.