Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego i policjanci kontrolowali przewoźników

Kontrola ITD i policji (fot. KPP Tczew)
Tczew - Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego i policjanci kontrolowali przewoźników

zobacz galerię zdjęć: 3
Tczewscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili działania na terenie Tczewa. Mundurowi kontrolowali autobusy i busy różnych przewoźników, sprawdzając przede wszystkim stan techniczny pojazdów, posiadanie odpowiednich dokumentów, prędkość, dopuszczalną ilość osób przewożonych w pojazdach oraz stan trzeźwości kierowców.

Wczoraj tczewscy policjanci z ruchu drogowego wspólnie z funkcjonariuszami z Inspekcji Transportu Drogowego pełnili wspólnie służbę na terenie Tczewa. Funkcjonariusze uczestniczyli w działaniach „Miejski Przewoźnik”, które ukierunkowane były na ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób oraz na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

- Podczas działań kontrolowano autobusy i busy sprawdzając przy tym stan techniczny pojazdów, posiadanie odpowiednich dokumentów, prędkość, dopuszczalną ilość osób przewożonych w pojazdach oraz stan trzeźwości kierowców. Funkcjonariusze w trakcie działań skontrolowali 46 pojazdów. Interwencje zakończyły się w 4 przypadkach nałożeniem mandatów karnych na kierujących oraz zatrzymaniem 6 dowodów rejestracyjnych. Zatrzymane dowody rejestracyjne zostały m.in. za niesprawne hamulce, wycieki płynów eksploatacyjnych, niewłaściwe oświetlenie pojazdów. - mówi st. asp. Dawid Krajewski z tczewskiej policji.


Mundurowi planują kolejne tego typu działania.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (21)
dodaj komentarz

  • +13

    lolo_gość

    25.02.2015, 17:28

    meteor

    i co meteor pewnie ok ha ha ha kpina

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx6.xx8 
  • +4

    Koleżanka_gość

    25.02.2015, 18:04

    Komentarz do zdjęcia nr 2

    Jestem śliczny jak kwiatuszek, który wabi setki muszek..... ;P

    Odpowiedz
    IP: 213.238.xx5.xx2 
  • +8

    ayr_gość

    25.02.2015, 18:23

    Meteory

    Ciekawe, ile Meteorów straciło dowody. Bo tam nawet w nowych mazach jest niesprawne oświetlenie, do tego nieraz łyse opony, wycieki, smród spalin i odma skrzyni korbowej wyprowadzona na zewnątrz, do atmosfery, co też jest niedopuszczalne.

    Odpowiedz
    IP: 83.25.xx4.xx7 
  • +7

    _gość

    25.02.2015, 18:46

    Ile pojazdow skontrolowanych nalezalo do Meteora.

    Odpowiedz
    IP: 83.21.xx9.xx8 
  • +11

    -_gość

    25.02.2015, 18:50

    Niech podadzą kto i za co został ukarany. Obstawiam że na 6 zabranych dowodów 6 należało do meteora. Do autobusów Arrivy nie ma się co przyczepić bo 3/4 to nówki na gwarancji.  Busy Latochy też są dosyć młode.

    Odpowiedz
    IP: 164.126.xx3.xx3 
  • +9

    mistru_gość

    25.02.2015, 18:58

    stan techniczny meteorów hmm....pozostawie to do przemilczenia,ale widocznie nikt niczego nie wykrył w naszych "pięknych" meteorach :)

    Odpowiedz
    IP: 31.61.xx0.xx5 
  • +4

    .._gość

    25.02.2015, 19:29

    ..

    ..porywająca galeria zdjęć..

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx6.xx4 
  • +1

    Jerry_gość

    25.02.2015, 19:39

    chyba słabo skontrolowali METEOR

    chyba słabo kontrolowali skoro tylko 4 mandaty i 6 dowodów rej zatrzymanych meteor powinien mieć w co drugim autobusie dowód zatrzymany. Ale wielkie brawa że nie informowali o kontroli na łamach Tcz.pl chyba wzięli sobie do serca moje drwiące z nich komentarze

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx2.xx5 
  • +1

    Mietek_gość

    25.02.2015, 19:39

    Kontrole

    Wreszcie ITR i Policja dzialaja razem i moze przyczynia sie do bezpieczniejszych przejazdow komunikacja miejska.Oby nie byla to jednorazowa akcja.Tak trzymac.

    Odpowiedz
    IP: 79.186.xx5.xx2 
  • +1

    fik_gość

    25.02.2015, 19:50

    dawno tu nie było krokodyli:P

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx2.xx4 
  • +4

    Piotr_gość

    25.02.2015, 19:58

    .

    I jak wypadły nasze wspaniałe autobusy??? Dziś jechałem za tym najgłośniejszym...

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx0.xx8 
  • +2

    jozek_gość

    25.02.2015, 20:09

    a meteor co znowu sprawne ma autobusy

    Odpowiedz
    IP: 31.61.xx0.xx2 
  • +3

    DT_gość

    25.02.2015, 20:20

    tylko?

    Tylko 6? Większość nadaje się na złom... Ile z nich meteora?

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx7.xx5 
  • -3

    xxxx_gość

    25.02.2015, 21:16

    xxxx

    Jacy wy jesteście wszyscy madrzy a sami macie sprawne swoje samochody ...............................................mistrzowie swiata załosni jesteście

    Odpowiedz
    IP: 77.114.xx1.xx9 
  • +2

    arek_gość

    25.02.2015, 21:30

    Ojj wkoncu itd zajechala do księstwa tczewskiego

    Odpowiedz
    IP: 94.254.xx3.xx2 
  • +2

    ffs_gość

    26.02.2015, 00:43

    sfsfsf

    coś zaczęli robić ;>

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx8.xx8 
  • -5

    on._gość

    26.02.2015, 03:14

    Tylko szkoda że przez nich trzeba było opóźniać kursy i zaś pasażerowie niezadowolenia ale co to obchodzi ITD to nie na nich będą jechać klienci

    Odpowiedz
    IP: 37.152.xx9.xx2 
  • +3

    PICA_gość

    26.02.2015, 06:09

    Kontrole

    jak widać Tczewscy Policjanci skontrolowali Arivę zbytnio nie ma się czego czepić tylko 6 dowodów na pewno mieli zakaz kontroli meteora z uwagi na to iż miasto stanęło by w ruchu komunikacji miejskiej i mieszkańcy jak i zarówno policjanci nie mieli by czym dojechać do pracy. Czy brak im wiadomości technicznej do zatrzymania dowodów rejestracyjnych?

    Odpowiedz
    IP: 91.229.xx2.xx6 
  • +7

    cześć_gość

    26.02.2015, 07:05

    Sprawdzajcie

    Sprawdzajcie busy takie jak mateo czy latocha, najlepiej na trasie starogard-tczew. Ludzi w busach po brzegi

    Odpowiedz
    IP: 164.126.xx9.xx0 
  • +1

    marjam666_gość

    26.02.2015, 11:21

    :)

    meteorów nie sprawdzali bo dzis nie bylo by autobusów na ulicach lepiej sprawdzić konkurencję gdzie ich autobusy chociaż wyglądają a meteor nawet nie wygląda z góry wiedzieli kogo mają sprawdzać a jakich nie proste jak...

    Odpowiedz
    IP: 37.248.xx3.xx2 
  • Kontrole _gość

    26.02.2015, 15:16

    meteor

    Najciekawsze,że Meteora nie kontrolowali , pewnie po takiej kontroli dzisiaj by po mieście żaden autobus Meteora nie jeździł.

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx7.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA