Subkowy - dwa wagony wypadły z szyn, pasażerowie nie ucierpieli

Pociąg (fot. tcz.pl)
Tczew - Subkowy - dwa wagony wypadły z szyn, pasażerowie nie ucierpieli
Dwa wagony wypadały z szyn w okolicy miejscowości Subkowy. Chodzi o pociąg LK 54170 "Pogoria" relacji Gdynia Główna - Bielsko Biała. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Całość miała miejsce w sobotni wieczór:

- Do zdarzenia doszło podczas przejazdu składu przez rozjazd, przy przejściu z toru nr 1 na tor nr 2 na stacji Subkowy. Pociąg prowadziła lokomotywa EU07-005. Dwa wagony składu wypadły z szyn. Nikomu z 200 pasażerów pociągu nic się nie stało. Po trzech godzinach niewykolejone wagony odłączono od pociągu i kontynuowały one podróż do Bielska Białej. - informuje http://www.rynek-kolejowy.pl/ .


Dodajmy, że TLK Pogoria wykoleiła się 31. sierpnia zaledwie kilkadziesiąt kilometrów dalej - w okolicy Smętowa.

Sonda - odpowiedz na pytanie

Czy jesteś za likwidacją przedmiotu religii w szkołach publicznych?

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +6

  kolejarz_gość

  09.10.2017, 09:17

  Na lk131 powinny być ....

  ... wymienione rozjazdy. Wymieniono szyny dzięki czemu pociągi między stacjami mogą jechać do 160km/h, jednak nie wymieniono na stacjach rozjazdów, co wymaga zwalniania przez wszystkie stacje na odcinku Tczew - Bydgoszcz do 120km/h lub mniej.

  Odpowiedz
  IP: 178.183.xx0.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.