Policjanci szukają właścicieli trzech rowerów

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Policjanci szukają właścicieli trzech rowerów
Tczewscy policjanci poszukują trzech właścicieli rowerów, które trafiły w ich ręce. Jeden z rowerów został znaleziony na deptaku ulicy Bulwar Nadwiślański 13 czerwca tego roku, zaś dwa inne jednoślady według ustaleń kryminalnych zostały skradzione i zabezpieczone na terenie komendy. Do chwili obecnej mundurowi poszukują właścicieli, których prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawy.

13 czerwca br. po godzinie 14.00 policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani przez oficera dyżurnego jednostki Policji na ulicę Bulwar Nadwiślański, gdzie osoba na deptaku znalazła rower koloru zielonego marki Trek. Stróże prawa zabezpieczyli jednoślad. 19 czerwca br. kryminalni zajmując się sprawami kradzieży rowerów ustalili, gdzie znajdują skradzione dwa przedmioty, które zabezpieczyli i przewieźli do komendy.

Do kradzieży miało dojść w czerwcu br. Zabezpieczone przez mundurowych rowery marki B`twin oraz Kimride są koloru czarnego. Zabezpieczone przedmioty czekają na właścicieli w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie a do chwili obecnej nie ustalono ich właścicieli. Właściciela jednośladu znalezionego na ulicy Bulwar Nadwiślański prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu (58) 530 81 35, zaś właścicieli skradzionych rowerów prosimy o kontakt z funkcjonariuszami kryminalnymi pod nr telefonu (58) 530 81 69. Właściciele przedmiotów mogą się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 58 530-82-22 lub alarmowym 997. Możliwy jest też kontakt mailowy:


kpptczew@pomorska.policja.gov.pl

Zgłaszając się po odbiór należy przedstawić dokumentację potwierdzającą zakup jednośladu lub podać jego cechy identyfikujące

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +12

  .._gość

  10.07.2018, 09:29

  ..

  cyt z artykułu "zaś dwa inne jednoślady według ustaleń kryminalnych zostały skradzione i zabezpieczone na terenie komendy" zuchwały złodziej ukradł z komendy

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx4 
 • +1

  Znużony _gość_gość_gość

  10.07.2018, 15:58

  .

  Ok treść może nieprecyzyjnie przekazana ale nie o to tu chodzi.... ważne,żeby ustalić prawowitych właścicieli. Pozdrawiam kąśliwych

  Cytuj
  IP: 188.146.xx0.xxx 
 • +1

  qq_gość

  10.07.2018, 16:52

  A tak z innej strony. Skoro nie było zgłoszenia kradzieży lub nie mogę znaleźć tego faktu w artykule. To może rower został oddany dobrowolnie np za dopalacze albo inne używki.

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx1.xx6 
 • a_gość

  10.07.2018, 20:38

  tak z innej strony odpowiedź brzmi nie..

  .

  Cytuj
  IP: 178.235.xx2.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.