Policjanci zaśpiewali kolędy i podzielili się opłatkiem

Policjanci podzielili się opłatkiem
Tczew - Policjanci zaśpiewali kolędy i podzielili się opłatkiem

zobacz galerię zdjęć: 3
W ub. tygodniu w Tczewie odbyło się spotkanie opłatkowe policjantów z terenu diecezji pelplińskiej. W uroczystości udział wzięli między innymi Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku - nadinsp. Krzysztof Gajewski oraz biskup Diecezji Pelplińskiej - Jan Bernard Szlaga.

Nastrój Świąt Bożego Narodzenia zawitał do policjantów z terenu Diecezji Pelplińskiej. Przedstawiciele komend powiatowych wzięli udział w Tczewie w spotkaniu opłatkowym.

- Podczas uroczystości obecni byli między innymi komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Krzysztof Gajewski oraz biskup pelpliński,Jan Bernard Szlaga. Spotkanie rozpoczęło się inscenizacją jasełek, którą przygotowały dzieci z Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie. Następnie komendant Gajewski podziękował policjantom za całoroczną, wytężona pracę oraz złożył im świąteczne i noworoczne życzenia. Był też czas na tradycyjne podzielenie się opłatkiem i wspólne zaśpiewanie kolęd. - relacjonuje asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.

Poza policjantami i księżmi z diecezji pelplińskiej w uroczystości udział wzięli między innymi przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu tczewskiego oraz przedstawiciele innych służb mundurowych.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +1

  fiskus_gość

  27.12.2010, 07:15

  no to teraz muszą policjanci podatek zapłacić za t

  Uczestniczyłeś w wigilii w swojej firmie? Okazuje się, że jest to traktowane przez fiskusa jako dochód do opodatkowania, który powinien być wykazany w zeznaniu za mijający właśnie rok "Mało kto zdawał sobie dotychczas z tego sprawę, choć przepisy dotyczące opodatkowania przychodu przez pracowników, którzy wzięli udział w imprezie wigilijnej lub integracyjnej, istnieją od kilkunastu lat. - Obowiązują od 1 stycznia 1992 roku, czyli od dnia wejścia w życie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych - wyjaśnia Iwona Sługocka, rzeczniczka prasowa Izby Skarbowej we Wrocławiu. Czy pracownicy będą musieli odprowadzić podatek przy wypełnianiu PIT-a za 2010 rok? Taką interpretację ustawy przysłało nam Ministerstwo Finansów. W ocenie urzędników ministerstwa, przychód ze stosunku pracy powstaje w każdym przypadku, w którym mamy do czynienia z uzyskaniem przez pracownika realnej korzyści."

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx9 
 • +2

  x_gość

  27.12.2010, 07:50

  ja tam do policji nic nie mam i zycze jej wszystkiego dobrego

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx1.xx2 
 • +2

  _gość

  27.12.2010, 10:54

  W nadchodzącym roku mieszkańcy Tczewa życzą SUKCESÓW w pracy :D

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx0.xx6 
 • +1

  _gość

  27.12.2010, 12:44

  Coraz mniej Policjantów nosi wąsy :(

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx8.xx8 
 • +1

  _gość

  27.12.2010, 16:29

  Nigdy nie ma na zdjęciu policjanta , który mi się podoba ;), :(.

  Odpowiedz
  IP: 213.241.xx4.xx3 
 • -1

  GOSC_gość

  27.12.2010, 19:22

  Ja jestem za takim czyms zeby sobie na swieta zyczyc zyczenia przeciesz sa tez ludzmi tak jakkazdy i jest milo tak jaest tez w kazdej duzej firmie organizowane prawda ok.duzo mam do strazy miejskiej w Tczewie hambia mundor kobiety laza z wlosami rozpuszczonymi jak takie luje laza a do tego nic nie robia zajmuja sie p***ami i niczym wiecej

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx2 
 • anonim_gość

  27.12.2010, 23:28

  żenada

  w Policji jak też w innych instytucjach motto jest takie: "aby gówno miało glanc". To jest druga era komuny tylko z przytupem,Pokazać publicznie kto się z kim integruje, a poza świętami i imprezami przysłowiowy "nóż w plecy". Albo takie słowa cyt"Następnie komendant Gajewski podziękował policjantom za całoroczną, wytężona pracę oraz złożył im świąteczne i noworoczne życzenia". Praca ciężka i niedoceniona-szczególnie przez przełożonych (coś o tym wiem) Podziękował oczywiście przełożonym , bo to oni robią największą robotę i bez nich to by Policjanci tak nie pracowali. Ciekawe ile dał im premii (przełożonym)., bo to oni harowali jak woły za biurkami z kawą w ręku :)) nie chce mi się nawet już dalej pisać. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  IP: 77.253.xx9.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia