Za kilka tygodni ruszy nabór do przedszkoli

Przedszkolaki, dzieci (fot. tcz.pl)
Tczew - Za kilka tygodni ruszy nabór do przedszkoli
Z początkiem marca rusza rekrutacja do przedszkoli publicznych oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Tczew.

Rekrutacja dotyczy Przedszkola nr 8, Przedszkola Sióstr Miłosierdzia oraz trzech przedszkoli niepublicznych, które w wyniku otwartego konkursu ofert, zostały zakwalifikowane do prowadzenia wychowania przedszkolnego na warunkach takich jak w przedszkolach publicznych (przedszkola niepubliczne: "Jodełka", "Chatka Puchatka", "Siedem Darów").

Rodzice od 2 marca będą składać podania, a wyniki naboru poznamy 14 kwietnia. O przyjęciu do publicznego przedszkola decydują nie tylko zapisy miejskiej uchwały, ale głównie kryteria ustawowe. Szczegóły dotyczące rekrutacji można znaleźć tutaj.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  nikt_gość

  03.02.2020, 18:25

  pokolenie 500 plus

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.