Wyruszą specjalne składy dla fanów Adama Małysza

Adam Małysz w Bischofshofen w 2002 roku (fot. skokinarciarskie.pl)
Tczew - Wyruszą specjalne składy dla fanów Adama Małysza
Już w najbliższą sobotę jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców - skoczek Adam Małysz zakończy w Zakopanem swoją karierę. Z tej okazji pod Wielką Krokwią zaplanowano specjalną pożegnalną uroczystość. Dla mieszkańców Pomorza, którzy chcą obejrzeć ostatni skok Orła z Wisły, przygotowano specjalne pociągi.

Z okazji benefisu Adama Małysza PKP Intercity uruchamia dodatkowe pociągi z Trójmiasta. Do Zakopanego w sobotę dotrą dwa dodatkowe pociągi z Warszawy i Trójmiasta. Jutro w nocy (25.03) do zimowej stolicy Polski pojadą również dwa dodatkowe składy Twoich Linii Kolejowych (z miejscami do siedzenia, kuszetkami i wagonami sypialnymi).

- W przypadku połączenia dodatkowego wyruszającego z Gdyni o godzinie 19.41, wykorzystanie alternatywnej trasy przejazdu umożliwi dogodny dojazd na imprezę mieszkańcom Bydgoszczy, Torunia i Włocławka. - czytamy na stronach PKP Intercity.

Więcej na stronie www.intercity.pl
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -7

  _gość

  24.03.2011, 08:52

  Nie lubię już Małysza

  Uważam, że zostanie on twarzą PO przed wyborami. Już bierze udział w politycznej grę - wystarczyło, że pokazał się z premierem i skrytykował PiS. Już ma na stałe przypinkę "PO". Nie jadę zatem na jego ostatni występ.

  Odpowiedz
  IP: 94.23.xx9.xx5 
 • +5

  ..._gość

  24.03.2011, 16:58

  ...

  Nie skrytykował, tylko powiedział prawdę!

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx4 
 • +1

  AoS_gość

  24.03.2011, 18:46

  nie jestem ani za jednymi ani za drugimi

  ..to sie nazywa wolnosc slowa..

  Odpowiedz
  IP: 46.112.xx5.xx7 
 • +2

  Skalpel

  24.03.2011, 20:29

  Co do pierwszego komentarza,dziwny jesteś skoro patrzysz na sportowca tak wielkiej klasy przez pryzmat jednej wypowiedzi.Mamy wolność słowa i Adam wyraził tylko swoja opinię a z premierem spotkał się dlatego,że dostał zaproszenie i jest kulturalnym człowiekiem więc zjawił się na spotkaniu. Zresztą Adam sam podkreślił,że nie miał na celu obrazić Kaczyńskiego więc nie wiem w czym problem. I żeby nie było nie jestem żadnym zwolennikiem PO ani tym bardziej PiS. Uważam,że w tym kraju nie ma ludzi na których można było by oddać głos w wyborach.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.